Pood
0

Kasside Turvakodu

JÄPE — 06.04.2020

Sugu: Cамец
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте

UUES KODUS!

Kassipoiss Jäpe saabus meie hoole alla aasta tagasi. Esialgu oli Jäpe ehmunud ja hirmul ning ei teadnud veel, kas inimest maksab usaldada. Ikka ja jälle vaatasid Jäpe kuldkollased silmad pesast välja ning see armas karvapall meenutas pigem hirmunud lumekakku kui sõbralikku kodukassi. Kuid me ju teame, mida teeb aeg, armastus ja hool ühe ehmunud tänavakassiga… See muudab nad paikassideks!

Pärast poolt aastat on meie armas Jäpe muutunud hellaks ja südamlikuks paikassiks, kes ei karda paitusi ja hellitusi vastu võtta. Vastupidi, ta lausa ootab neid! Nüüd istub Jäpe enesekindlalt pesas ning vaatab küsivalt inimest: «Halloo, ma olen siin? Kas sa mulle paitusi ei kingigi täna? Minust mööda kõndimiseks tuleb maksta paimaksu — vähemalt 3 paitust ja siis võid edasi minna!». Jäpe on selgeks saanud paituse võlujõu ning teab, et kes korra on juba paituste lõksu langenud, see sealt enam tagasi ei tule. 

Kui Sina sooviksid hellale ja paimaiale Jäpele päris oma kodu kinkida, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Jäpe on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 09.01.2019.

Vaata videot Jäpest siit