Pood
0

Meist

Kes me oleme?

Meie arvame, et kõik kassid on erilised ja ainulaadsed. Olgu nad triibulised või must-valged, punased või hallid, pikakarvalised või lühikarvalised. Meie usume, et igale hüljatud kassile tuleb anda võimalus paremale elule, sest igale kassile on kusagil õige kodu… isegi kui seda kodu tuleb vahel natukene kauem oodata. Meie anname igale kassile uue võimaluse ning Kasside Turvakodus ei hukata ühtegi looma.

Kasside Turvakodu on väike heategevuslik organisatsioon, mis koosneb vaid vabatahtlikest ning aitab hüljatud ja koduta jäänud kassidele leida uue ja hooliva kodu. Ametlikult oleme asutatud 2007. aasta alguses, aga tegelikult tegutseme juba 2004. aastast. Abi loomadele saab teoks vaid tänu eraisikute annetustele ja heale abile. Meie pisikeses MTÜ-s ei saa keegi palka ning kogu tegevus on rajatud vaid vabatahtlike heale tahtele, ajale ning soovile aidata neid, kes end ise aidata ei saa.

Kasside Turvakodul on armas ja hubane kassituba Tallinna kesklinnas Kadrioru serval ning seal elab püsivalt 50-60 karvakera, kes kõik oma päriskodu ootavad. Meie kassituppa saab külla tulla iga päev, kuid eelnevalt tuleb aeg kirja teel kokku leppida. Meie vabatahtlikud on kasside eest hoolt kandmas graafiku alusel, mitte kogu tööpäeva vältel. Aeg lepi kokku siin: info@kassideturvakodu.ee

Aastaringselt on meie hoole all umbes 200-300 nurrumootorit ning ühes aastas leiame uue päriskodu keskmiselt 300-500 nurrumootorile. 2012. aastal valiti Kasside Turvakodu aasta kõige loomasõbralikumaks teoks, kuna meie abiga on leidnud sajad nurrumootorid omale hoolivad ja armastavad päriskodud.

Lisaks on Kasside Turvakodul mitukümmend hoiukodu. Hoiukoduks võib hakata iga kassisõber, kes soovib anda oma panuse loomade aitamiseks. Kõik kulud katab sealjuures Kasside Turvakodu.

Meie infomeilile ja -telefonile vastavad vabatahtlikud oma töö, perede ja muude kohustuste kõrvalt, lisaks vajavad nurrumootorid igapäevast hoolitsust ja kliinikuskäike. Seega on võimalik, et Sinu kõnele ei vastata koheselt. Proovi mitu korda, võimalusel saada kiri – info@kassideturvakodu.ee.

Kui Sa ei ole saadetud meilile saanud vastust paari päeva jooksul, palun kirjuta uuesti. Meie vabatahtlikud annavad endast parima abistamaks Sind ja hädasolevaid loomi, kuid vajame reageerimiseks mõistlikku aega.

 • MTÜ Kasside Turvakodu
  reg.nr. 80248010
 • Swedbank
  IBAN: EE712200221035355855
  SWIFT: HABAEE2X
 • Annetustelefonid (töötavad Elisa, Telia ja Tele2 võrkudes):
  900 6575 – kõne hind 5€
  900 6700 – kõne hind 10€
 • e-mail:
  info@kassideturvakodu.ee
 • Telefon:
  58 05 85 85 (infotelefonile palume helistada vaid hädajuhtumite korral, kassisoovi puhul soovitame saata ekirja)