Pood
0

Kasside Turvakodu

KATARIINA ROSAALIE

Sugu: Cамка
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте
Vaba kodu?

Kui nüüd aus olla, siis ei ole mul küll eriti millegagi kiidelda, kuid ometi soovin ju minagi endale oma kodu, oma inimest, oma toidukaussi ning oma pesakest. Vähe sellest, et ma olen must-valge (teatavasti siis mitte just kõige populaarsemates toonides daam), ei ole ma veel ka nö ei kellegi sülekass. Eks hetkel ma ei saa olla ka päris mina ise, sest vaatamata toredale hoikodule seal mõni õelusekott ikka leidub, kes mind mitte millegi eest päevast päeva nüpeldavad. Vahel kõnnin omaette või ajan suletutikest taga ja nagu õudusfilmist ta mulle seljatagant kõrri kargab. Muidu olen uudishimulik ja mänguline ja ikka pai lasen ka teha, kui löögile pääsen.

Ikka ju tahaksin minagi aidata Sul jõulupalle kuuse külge seadistada, mõne karvakese ehk piparkoogi tainasse poetada :), aidata Sul omal moel käpakestega jõulupakke pakkida ja mis kõige tähtsam Sind iga päev truult kodus oodata.

Olen steriliseeritud, kiibitud, parasiiditõrjetatud ning passi omav Katariina Rosaalie 🙂 Turvakodus ootan uut kodu alates 26.12.2017.

Kui mingi ime läbi Su süda hakkas minu pilti nähes kiiremini puperdama, või mu silmad on kõige kaunimad, mida Sinu omad eales näinud on, või kui Sind pimestab minu kaunis läikiv karv, siis ei jää Sul muud üle, kui kirjutada info@kassideturvakodu.ee 🙂