Pood
0

Kasside Turvakodu

BAMBI — 17.04.2019

Sugu: Cамка
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте

UUES KODUS!

Bambi saabus meie hoole alla 2016. aasta jõulude eel ning kuigi ta oli meie jaoks kui pisikene jõuluime, kes kuldkollaste silmadega transpordipuurist vastu vaatas, ei ole mitte keegi teine veel Bambit ime(lise)ks pidanud. Ja nii juba kaks aastat…

Turvakodu elu on Bambi jaoks möödunud kui Ameerika mägedel. Vahepeal oli Bambil turvakodus raske ning suurest stressist lakkus ta oma kõhu karvutuks. Pöörasime sellele väikesele õnnetule karvapallile erilist tähelepanu ning õigepea muutus Bambi taas rõõmsamaks. Möödusid järgmised kuud ning Bambi rõõm hakkas taas kustuma… Tema lootus päriskodu leida väheneb iga päevaga.

Nüüd kohtamegi Bambit enamasti üksinda pesast magamast ning kui ta näeb inimest lähenemas, tõstab ta vaid korraks pea. Need kuldkollased silmad ei sädele enam nii nagu tulles, vaid neist peegeldub nukrus, mis ütleb: «Sa ju niikuinii mind koju ei vii, kõnni edasi…teiste, ilusamate kasside, juurde.»

Meie teame, et siin maailmas on kindlasti ka üks imeline kodu Bambi jaoks. Lihtsalt peab olema. Selline soe ja hooliv kodu, kus oleks ka mõni sõbralik nurrumootor, kes Bambisse taas rõõmu ja lusti süstiks ning üheskoos pereellu sisse elada aitaks.

Bambi ootab sellise kodu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee

Bambi on Turvakodus alates 18.12.2016 , ta on kiibitud, kastreeritud, vaktsineeritud, saanud parasiiditõrjed ning oma lemmikloomapassi.