Pood
0

Kasside Turvakodu

GABRIELLA

Sugu: Cамка
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте

Nojaa. Ma saan väga hästi aru mis mäng siin käib. Järjekordne olelusvõitlus. Konkureerimine X arvu hallide triibikutega. Ma olen ju taibukas kass. Ega ma eile pole sündinud!

Aga võtke teadmiseks, ma pole teiste triibu-triinudega karvavõrdki ühte nägu. Mul on hoopis ilvese suursugune välimus. Ei, ma ei ole oma sugupuud uurinud —  aga ma ju näen oma peegelpilti veekausis. Nagu näiteks mul on Turvakodu parimad kikkis kõrvad ja uhkeimad turris turjakarvad. Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis ema ka mainis midagi – et minu vanaisa oli ilvese lellepoeg… või midagi sellist… Igatahes, ma olen ikka peenemast suguvõsast, see on kindel mis kindel.

Kes seal nurrus et ma ühe pildi peal näen välja nagu pontsik? Kadedad konkurendid nagunii.  Tohmanid sellised, kas te ei tea et pluss-suurusega daamid on tänapäeval moes? Rohkem kohevust mida süles hoida ja paitada!

Ning ärge üldse kartke, ma ei ole metsik. Iseloomu osas on mul ilveselt hoopis elujulgus. Seda on mul hädasti vaja —  olen ju suure kaotuse üle elanud. Minu elus juba oli üks Armas Inimene, kes meie, Viimsi tänavakasside eest hoolitses. Kuid ühel päeval oli toidukauss tühi ja kedagi ei tulnud… ega tulnud…  ega tulnud…   Siis sain teada et mitte ainult kassid vaid ka inimesed lahkuvad  üle Vikerkaaresilla.

Õnneks mind leiti ja toodi Turvakodusse. Ja siin ühel ööl nägin unenägu kus Armas Inimene lehvitas mulle Vikerkaaresillalt ja ütles: “Gabriella, sinusugune arukas ja tubli kass saab igal pool hakkama. Saba püsti ja vurrud sirgeks! Usu ja looda ning Uus Armas Inimene leiab sind!”

Ärge pange pahaks, kui veel natuke aega vajan, et kõigi siin käivate inimestega harjuda.  Siiani tundsin ju ainult ühte Inimest. Kuid tean et minust saaks üks vahva ja hakkaja kodukass, kel uhked kikkis kõrvad ning ise armas ja soe nagu pontshik. Äkki oled just Sina see — Uus Algus minu elus?

Gabriella on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 11.06.2019.

Kontakt: info@kassideturvakodu.ee