Pood
0

Kasside Turvakodu

NÖBININA

Sugu: Female
Vanus: Over 1 year old
Asukoht: At the shelter

KAS HARULDANE NÖBININA JÄÄBKI TURVAKODU KASSIKS? 4 PIKKA AASTAT OOTUST…

Ei saa salata, et erinevad kriisid on jätnud jälje ka meie karvapallidele. Koroonakriis, julgeolekukriis, energiakriis… Ei, me ei mõtle siin seda, et nemad oleks rohkem stressis või hirmul. Õnneks nemad ei saa aru sellest, mis maailmas toimub. Peame selle all silmas hoopiski seda, kuidas kassihuviliste hulk on ootamatult viimastel aastatel vähenenud. Jah, me mõistame, et sellises hektilises olukorras on raske võtta pikaajalisi kohustusi nagu seda on kassi võtmine, kuid nii kurb on vaadata meie pikaajalisi koduootajaid, kelle puhul tundub, et ootusele lõppu ei tulegi.

Väikene Nöbinina saabus meie hoole alla juba 4 aastat tagasi kevadel. Ta oli pisike ja hirmul, sest tema jaoks tuttav maailm asus Viimsis ühe vanatädi hoovis. Ta oli terve elu elanud puukuuris, söönud, mis kätte juhtus ja arvanud, et ühe kassi elu ongi selline… Täis raskusi ja katsumusi. Turvakodus on Nöbinina hakanud tundma, et elu on siiski elamist väärt. Kuigi Nöbinina veel oma südant inimestele avanud ei ole, siis me näeme kui väga ta hindab seda, mis on talle seni osaks saanud. Näeme seda tema mõnulevates sirutustes, unistes haigutustes pärast kosutavat suutäit ja vaikselt läbi une sõtkuvates käpakestes, kui ta ennastunustavalt sügavat und magab.

Nöbinina ootus on olnud nii pikk ning vahel tekib meil tunne, et talle ei olegi kodu… Kas see on tõesti võimalik? KÕIGILE turvakodu kassidele on olnud oma päriskodu, kuidas nüüd siis Nöbinina oma inimest ei leia? Me teame, et Nöbinina eelistab magada pesas peidus ja ei käi end huvilistele niimoodi pakkumas nagu mõni paimaias nurrumootor, aga temalgi paisub südames soov olla viimaks kodukass. Kui Nöbinina turvakodus silma ei hakka, siis ehk hakkab siin ja Sa tuled just teda turvakodusse vaatama? Mis Sa arvad, kas Sina tahaksid olla see, kes õnnetule Nöbininale igavese päriskodu kingib?

Nöbininaga leiaksid Sa endale maailma ühe kõige haruldasema kassi. Ah, et miks? Sest Nöbininal on polüdaktüülia. Ah, et mis see on? Tundub nagu mingi haigus? Ei, kaugel sellest! Sedasi nimetatakse hoopis neid haruldasi kasse, kellel on käppadel üks varvas rohkem! No kas sa ei pannud tähele, kui vahva karukäpake Nöbininal pesast välja ulatub! Meie oleme küll võlutud!

Nöbinina ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee

Nöbinina on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 29.05.2019.