Pood
0

Kasside Turvakodu

KIARA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

SURMASUUST PÄÄSENUD KIARA OOTAB KODUKEST! 🥺🙏

Tähelepanelikud Kasside Turvakodu sõbrad on juba mitu kuud pead murdnud, kas meil on nüüd kaks Bambit? 🤔 Tegelikult on see Bambiga äravahetamiseni sarnane kassitirts hoopiski väikene Kiara. Nii nagu on nende välimused sarnased, on ühtemoodi kurb ka nende senine elu. Kui Bambil on olnud pikk kodu-ootus, mis hõlmab endas ebaõnnestunud kodu leidmist ja turvakodusse naasmist, siis Kiara tuli välja sõna otseses mõttes surmasuust…
 
Pisike Kiara saabus meie hoole alla lõpptiinena Ida-Virumaalt. Oli suur õnn, et ta selleks ajaks meie hoole alla jõudis, sest Kiara poegimine oli väga raske. Mitmed tema pojad surid poegimisel ning Kiara ise oli väga kriitilises seisus. Tänu kiirele arstiabile jäi Kiara ellu ja on täna siin teie ees.
Keeruliste läbielamiste tõttu on Kiara inimeste suhtes veel kartlik ja umbusklik. Ta on ilmselt sündinud ja kasvanud tänaval ning tema kogemused inimestega ei olnud seal head. Turvakodus on Kiara hakanud end vaikselt avama ja tunneb inimese vastu suurt huvi. Ilmselt on see vaid aja küsimus, millal kassitirts paisõltuvusse langeb! 🥰 Päriskodus võiks Kiarakest ees oodata ka mõni teine nurrumootoriga sõber, sest teistelt kassidelt saab kassitüdruk julgust ja tuge!
 
📌 Kui sooviksid Kiarale päriskodu pakkuda, siis kirjuta meile aadressile info@kassideturvakodu.ee

Kiara on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 12.10.2021.