Pood
0

Kasside Turvakodu

MILA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus
MILA ON ALATI OLNUD NÄHTAMATU, KUID ÄKKI NÜÜD…

Kassipiiga Mila saabus meie hoole alla 3 aastat tagasi Kohtla-Järve varjupaigast, kus tema oli üks esimesi eutanaasia nimekirjas. Päästsime Mila ära lootuses, et õigepea leiame talle päris oma kodu, kuid seni pole kassipiiga veel kellegi tähelepanu püüdnud…

Mila on nähtamatu…
Ja tal on murtud süda.

Vanasti tudus MIla iga päev omaette pesas, tilluke ninanöps sügavale kasukasse vajutatud. Ta oli kurb ja õnnetu ning ei teadnud, kas temal on elult üldse midagi loota. Oli ta ju sündinud soovimatu kassina – üks tänavakass oli taaskord pojad saanud ning saatuse tahtel sündis ja kasvas Mila tänaval. Kodutud kassid olid ümbruses elavatele inimestele pikalt pinnuks silmas olnud ning kassid saadeti varjupaika, kus neid õigepea eutanaasia nimekirja lisati.

Alles hiljuti on Mila hakanud tundma, et ehk tõesti on maailma veel talle midagi varuks. Näed ta ju iga nädal, kuidas üha uued ja uued kassid päris oma kodukese leiavad – nii sõbralikud kui arglikud, nii mustad kui kirjud. Oleme kindlad, et ka Milale on päriskodu – keegi, kes otsib just Mila moodi kassi. Kassi, kes armastab ülekõige mängimist, kuid on hetkel veidi veel liiga uje, et muretult paitusi nautida. Kassi, kellel on ilmatu suur paikassi potentsiaal – on ju lugematuid näiteid kassidest, kes on turvakodus mitu aastat kodu oodanud ja pole julgenud oma südant avada, kuid vaid mõned kuud hiljem paikassidena voodis kõhupaitusi naudivad. Vaja on vaid seda õiget inimest – inimest, kellele täielikult pühenduda ja oma süda julgelt kinkida.

Kui Sina tahaksid olla see, kes koos Milaga saab tundma tõelist rõõmu, siis kirjuta Milale aadressile info@kassideturvakodu.ee

Mila on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 20.01.2019. Päästetud Kohtla-Järve varjupaigast.