Pood
0

Kasside Turvakodu

BAMBI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus
KODU KAOTANUD BAMBI OOTAB OMA ÕNNE JUBA 5 AASTAT…
 
“Mäletan veel eredalt seda päeva, 3 aastat tagasi, kui seisin keset turvakodu ja nägin kamina ees kössitavat Bambit. Kassitirtsu olekus oli midagi, mis mu täielikult murdis. Ta konutas ihuüksi kamina ees, hoidis end kaitsvalt kerra ja õnnetult piidles mind alt kulmu. Ei, ta ei olnud inimeste vastu kuri. Selles pilgus oli hoopis suur valu, mis peegeldas kurbust, mida ta nii elavalt koges. Mu süda tõmbus krampi ja oleksin tahtnud sealsamas lihtsalt nutta. Bambi oli oma kodu oodanud selleks ajaks juba 2 aastat, kuid päriskodu ei paistnud kuskilt tulevat. Ta muutus iga päevaga aina kurvemaks ning see purustas meie südamed. Siis me ei teadnud, et kohe-kohe oli Bambi ellu tulemas inimene, kes talle 1,5 aastaks päriskodu pakub. Kuid sealgi ei leidnud Bambi õnne, sest kolimise tõttu kaotas Bambi uuesti kodu ning saabus teist korda turvakodusse tagasi.
 
Nüüdki, 5 aastat pärast meie esmakohtumist, on mul Bambit nii raske vaadata. Ta silmis on endiselt see sama pilk – hüljatuse, üksinduse ja mittekuuluvuse pilk. Kuigi Bambist on saanud vahepeal paikass, ei suuda ta ise veel siiani uskuda, et ta on armastust väärt. Ja ega seda ei saagi ju imelikuks pidada või pahaks panna, sest ta ei ole ju oma kodu leidnud ja oma tõelisi südamesõpru leidnud.
 
Selliseid kasse on kõige raskem vaadata. Neid, kes väärivad kogu maailma – kogu maailma armastust, headust, oma inimesi, sooja kodu ja eneseusku. Unistan iga päev sellest ajast, kui Bambi viimaks leiab oma õige südamesõbra ja läheb päriskoju. Ma ei jõua ära oodata, kui näen viimaks Bambi silmis pilku, mida ma veel kunagi näinud ei ole – armastusega täidetud pilku, mis ütleb, et ta teab, et kuulub oma perekonda, et teda armastatakse ja ta viimaks mõistab, et ta on iga oma keharakuga seda kõike väärt.”
 
Niimoodi ütleb meie vabatahtlik, kes on kõik need 5 aastat Bambi käpakägu kõrval olnud. Ühes Bambiga unistanud, lootnud ja oodanud. Bambi väärib päris oma kodu ja me loodame, et just SINA, näed seda postitust ja pakud meie kassitirtsule kodu, mida ta nii kaua oodanud on.
 
📌Kodupakkumisi ootame aadressile info@kassideturvakodu.ee