Pood
0

Kasside Turvakodu

BAMBI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Teie järjekindlust, hoolt ja kannatust ootab turvakodus Bambi

Bambi on elupõline kolooniakass, kes on leitud Tallinna kesklinna tänavailt. Seetõttu ei ole tal inimestega häid kogemusi olnud ning Bambi ei tea, et inimesi on erinevaid. On neid, kes tõstavad käe õnnetu kodutu kassi vastu ning on neid, kelle käsi tõuseb vaid pai tegemiseks. Bambi soovib olla armastatud, kuid Bambiga peab harjuma, võtma aja maha ja kord õpib ka tema inimesega rohkem kontakti saavutama. Kuna Bambi ei ole varem inimesega lähedane olnud, siis tahaks kindlasti ka tema uusi asju kogeda. Saavutada usaldust ja lõpuks ka täielikult usaldada, kogeda armastust ning ka ise oma inimesse armuda. Loomulikult saab Bambist ühel hetkel paikass – ta vajab lihtsalt veidike kannatust ja imesid.

Bambi leiti Tallinnast, ning kes teab, võibolla seikles ta juba ammusest ajast. Bambi tahab väga kedagi, kes tuleks ja näeks tema hinge. Sosistaks talle kõrva nii, et öeldu jõuab tema südamesse. Et siis koos muljetada plaanidest ja edasistest elu unistustest.

Kui Sina tahaksid ja saaksid pakkuda Bambile abikätt ja usaldust. Kui Sina oleksid valmis armastuse nimel pingutama, siis Sind ootab meie turvakodus armas Bambi.

Bambi on Turvakodus alates 18.12.2016 , ta on kiibitud, kastreeritud, vaktsineeritud, saanud parasiiditõrjed ning oma lemmikloomapassi.

Kirjuta Bambile info@kassideturvakodu.ee