Pood
0

Kasside Turvakodu

PELLE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

HELL PELLE OOTAB OMA INIMEST!

“Oi, tead, meie oleme nüüd terve perega juba mitu päeva nii rõõmsad, et ei teagi kohe. No kohe armunud oleme vist lausa! Sest see meie Pelle, ma ütlen, tema on ikka selline džentelmees, et hohohoo! Kohe kui koju jõudsime, puges diivanile ja puges lõplikult südamesse ka ja ma ütlen, sinna ta meil jääbki! Ja no vaata, kui kena suur ta on ja täitsa lumivalge. Mõmmi, ma ütlen! Ja jube sõbralik ka ikka, ma poleks uskunudki – elas ju tänaval, kassikoloonias täitsa, aga metsikust ei kuskil. No ikka nii viks ja viisakas, et palu või tantsupeole saatjaks! 

“Teiste kassidega saab ka väga hästi läbi ja üldse vana rahu ise. On-on. Ta võib täiesti rahulikult omaette toimetada ja ei kaeba ega rahmelda, samas ikka saad kohe aru, kuidas tal silm särama lööb, kui pai teed ja sügad ja juttu puhud temaga. Kohe jookseb naerunäoga – süda on tal ikka inimarmastust ääreni täis! Ilus suur poiss, täies elujõus. Ja no muidugi on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud – Turvakodust saime ju!”

See on tõsi. Need suurepärased omadused on hellal ja armsal Pellel tõesti olemas. Enamgi veel.

Puudu on ainult keegi, kes temast niimoodi räägiks. Kogu südamest. Ütleks “minu Pelle” või “meie Pelle”, õpiks iga päevaga teda paremini tundma, oma pereliikmena armastama ja tema vastuarmastust nautima.

Kui Sinus nüüd miski natukenegi värelema lõi või Pelle peale mõtlemine lihtsalt seest soojaks tegi, siis on päris suur tõenäosus, et just Sinu juurde ta kuulubki.

Ole hea ja kirjuta Pellele aadressile info@kassideturvakodu.ee. Ta vastab heal meelel ka kõigile täpsustavatele küsimustele. Soojalt ja rahulikult. Nagu ta ise.

Pelle on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Uut kodu ootab alates 01.06.2015.