Pood
0

Kasside Turvakodu

LUDEN

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

AADLISOOST KASSIHÄRRA LUDEN OOTAB KODU!

Turvakodu hoolealla jõudis Luden Luua mõisa kandist, mille kohta vanimad teated pärinevad lausa aastast 1519. Mõis ise on saanud oma nime von Ludenite aadlisuguvõsalt ja nii on ilmselt ka meie loo kangelase – Ludeni – auväärt suguvõsa just sealkandis kasvanud.

Kui esialgu oli kõik uus Ludeni jaoks hirmutav, siis rikkalik toidulaud ja soe kaminaesine on härrale jätnud sügavalt meeldiva mulje ja nii ongi leitud, et nüüdne elukorraldus on palju sobilikum, kui oli elu üksi mõisavaldustes redutades. Ludeni kasukas on muutunud pärast kassituppa kolimist päev päevalt aina ilusamaks, kohevamaks ning suursugusemaks, nagu tema kõnnakki. Meieni jõudis ta katkise ninapealsega, kuid nii nagu armid kaunistavad meest, kaunistavad need ka seda kassi.

Kogu oma koheva valge kasuka all on tegu siiski Suure Hiirte Hirmuga (SSH). Kassiga, kellel on omajagu taktitunnet, teravust ning võluvust. Nüüdseks on sõlmitud ka esimesed sõprussidemed inimestega ning uhke mõisahärra lubab juba ennast ka vaikselt silitada, mis on küll privileeg ja tuleb igaühel ise välja teenida, kuid siiski näitab see Ludenis peituvat viisakat ja sõbralikku kodukassi.

Kui Sina sooviksid härra Ludeniga lähemat tutvust teha, siis kirjuta meile info@kassideturvakodu.ee