Pood
0

Kasside Turvakodu

MÕUGU

Sugu: Cамец
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте

KÕIGE NUNNUMA NÄOGA MÕUGU OTSIB IGAVEST SÕPRUST!

Kes ei oleks kuulnud, et kõige nunnumad kassipoisid tulevad just Kasside Turvakodust? Meie ei ole näinud inimest, kes ei oleks kuulnud meie vahvast president Mürakast või kes ei arvaks, et meie eriti muhedal kassipoiss Felixil on kõige nunnumad vurrud maailmas. Nüüd aga tutvustame teile meie Turvakodu kolmandat eriti mõnusat kassipoissi — karvapall Mõugut!

Mõugu saabus Turvakodusse suure seltskonnaga — ühes ema Emerice’i ning vennakeste Beebi ja Täpiga. Kui kassiemme naudib juba mitmeid kuid kodusoojust, siis kolm vaprat vennakest on endiselt kodu ootel. Kuigi kodu ootus on veninud pikaks, on juba kaugelt näha, et Mõugus on midagi erilist. Me ei oska öelda, mis see on, aga iga kassiarmastaja saab teda nähes kohe aru, et siin on tegemist kellegi hoopis teistsugusega. Ehk on see tema mõnusalt pontsakas ja ümar nägu, mis tekitab tunde, et tahaks teda nii-nii väga hellitada või ehk on need tema pehmed kehavormid, mis tekitavad suure soovi Mõugut kaisutada? Või äkki hoopis need ümarad targad silmad, mis uudishimulikult hinge puurivad? Vot ei oskagi öelda, aga suurt armastus ei saagi ju seletada? Kuidas Sa paned midagi nii mõõtmatut sõnadesse?

Mõugu ootabki enda eluteele ühte seesugust inimest, kes leiaks, et armastust Mõugu vastu on raske sõnadesse panna. Ta loodab leida inimest, kes ei suuda meenutada, millised olid päevad ilma Mõuguta ning ühine tulevik koos vahva nurrumootoriga teeb südame alt soojaks.

Mõugu on kiibitud, vaktsineeritud ja kastreeritud ning ootab Turvakodus päriskodu alates 14.10.2016.

Mõugu ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee