Pood
0

Kasside Turvakodu

LIZA

Sugu: Female
Vanus: Over 1 year old
Asukoht: At the shelter

LIZA – IMEILUS KAUNITAR OOTAB OMA SÜDAMESÕPRA

Väike ja haldjalik Liza saabus meie hoole alla koos oma poegadega eelmisel suvel Lasnamäe tänavatelt. Kuigi kassitüdruk tundub pealtnäha õrn ja habras, siis on Liza sees tegelikult peidus üks suur võitleja hing. Kuidas muidu suutis kassitirts tänaval ellu jääda ning pakkuda sealjuures kaitset ja hoolt ka oma poegadele?

Nüüdseks on Liza pojad juba ammu päriskodud leidnud, kuid Liza ootab ikka veel. Turvakodus on Lizast saanud üks Rõba tüdrukute gängi liikmetest. Kui Liza on esmapilgul kuhugi kadunud, siis tasub teda otsida koos teiste kassitüdrukutega suure kassipoiss Rõba seljatagust soojendamas. Samas on Liza ka piisavalt iseseisev ning nii võib teda kohata kamina juurest pehmest pesast pikutamas – endal kõht püsti ja lumivalged haldjalikud kõhukarvad sooja käes liikumas.

Liza on ülimalt vahva ja särav kiisu ning on lausa patt, et selline kaunitar ikka veel turvakodus päriskodu ootab. Liza loodab väga, et kuskil on üks soe ja armastav kodu, kus teda ootaksid armastavad paikäed ja üks vahva sõbralik nurrumootor!

Kodu pakkumiseks kirjuta Lizale aadressile info@kassideturvakodu.ee

Liza on kiibitud, steriliseeritud ja vaktsineeritud. Ta on saabus turvakodusse Lasnamäe tänavatelt 13.08.2017.