Pood
0

Kasside Turvakodu

NORA

Sugu: Female
Vanus: Over 1 year old
Asukoht: At the shelter

KAUNITAR NORA OOTAB PÄRIS OMA KODUKEST!

Nora on endine kodukass, kes uues kodus sai olla vaid mõne aasta kuni sattus taas tänavale. Aastake elas ta niimoodi õues, magas kuurides ja sai headelt inimestel süüa kuni lõpuks ta kinni püüti. Ühel päeval märkasime kohaliku varjupaiga lehel Nora kuulutust ning saime aru, et tegemist on meie endise hoolealusega. Tõime Nora uuesti enda juurde ning nüüd ootabki ta turvakodus uut kodu.

Aga miks Nora oma koju tagasi ei läinud? Esiteks, ei saa just väga heaks pidada kodukest, kes kaotas oma kassi ning teda taga ei otsinud. Pere ütles, et nad teadsid, et Nora ühe inimese hoovile kolis, kuid ei saanud teda kätte… Nad ei teavitanud meid Nora kadumisest, et abi paluda kassi püüdmiseks ega vastanud ka kohaliku varjupaiga kõnedele, kui Norast sooviti teatada. Pere lausa väitis, et Nora on kartlik kass, kes inimestest suurt lugu ei pea ja ta ei tahagi kodus elada.

Ilmselt Noral vedas, et ta pere ta ära “kaotas” ja teda tagasi ei tahtnud, sest nüüd on tal võimalus uus ja palju parem kodu leida. Mida aga rohkem on aega tema saabumisest mööda läinud, seda vähem me teda liikumas näeme. Nora on väsinud… Väsinud ootamast ja lootmast. Turvakodus on väiksel Noral väga raske olla, sest tüüpiliselt suurtele paikassidele, ei ole temagi suur teiste kasside fänn ja tal on raske nii paljude kassidega koos elada. Enamus aja ta veedabki oma lemmikpesas magades, kus keegi teda ei märka…

Nora on kiibitud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning ootab oma päriskodu alates 23.05.2022.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee