Pood
0

Kasside Turvakodu

HABANERO

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Suur tänu, suur tänu kõige eest. Mina palju ei küsi,  olen vähesega harjunud… Siin ikka super luks, kõhu saab täis iga päev, isegi konservi antakse! Oi, vaat, toodigi konservi, mats-mats, lurts-lurts. Oeh, sorri, vist jälle matsutasin… Vabandust, vabandust, mul pole veel neid peeneid suurlinna kombeid, olen väikesest kohast pärit.  Aga ma õpin, õpin!

Nojah, ega mul neid kombeid varem kuskilt õppida polnudki…  Seal kus elasin, päris kodu see ei olnud. Aga mina vimma ei pea, hea et praegu eluvaim ikka sees, katus pea kohal ja üks silm veel alles.

Ega ma mingi iludus kass ei ole, aga ehk inimloomad näevad minu sooja südant… Mina ikka usun armastusse Inimese ja Kassi vahel, pole lootust jätnud. Ehk leidub mullegi koduke kus mind kostile võetakse ja paisid jaotatakse… “

Turvakodu lisab: Habanero on üks 25-pealisest kassikolooniast kes leiti ühest Ahtme korterist “kassikogumise” situatsioonist. Teda algul aitas teine MTÜ kes meiega ühendust võttis. Kassipoiss vajas silmaoperatsiooni ja hambaravi. Nüüdseks on nurruke  operatsioonist ja hambaravist täielikult paranenud. Allesjäänud silmaga Habanero näeb normaalselt.

Habanero on sõbralik ja südamlik maamehe olekuga kassipoiss, kes on väga tänulik hoolitsuse ja täis kõhu eest. Inimese lähedusega on harjunud, paisid võtab vastu hea meelega. Ning muidugi unistab ta kodust Päris Oma Inimese juures kus oleks võimalik elada turvalist ja tervislikku kiisu-elu. Äkki oled just Sina see kes saab näguripäevi näinud kassikesele näidata kuidas kodukiisu elu tegelikult välja näeb?

Habanero on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 15.08.2023.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee