Pood
0

Kasside Turvakodu

SEFIIR

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Ekslesin keset hiigelsuurte jalgadega metsa. Jalgade taga kihutasid liikuvad kärud.  Asfalt oli külm ja kõva.  Õhk oli täis undamist ja mürinat. Jalgade omanikud vaatasid kõrgelt ülevalt, aga keegi ei peatunud.

Mul oli kole hirm. Ma ei teadnud kuidas ma siia asfaldile olin sattunud. Ainus lohutus oli mälestus sellest kui olin veel väike titt ema kõhu all. Kui oli veel soe ja turvaline…

Tuul puhus, vihma sadas, kõht oli tühi. Ma nutsin ja nutsin aga keegi ei tulnud. Viimaks isegi pisarad tulnud enam, hulkusin sihitult. Olin juba kõigele käpaga löönud. Siis äkki ühel päeval keegi tõstis mind üles, pani korvi pehme teki peale, andis süüa ja juua…”

Turvakodu lisab: Sefiir on päästetud kassipojana Narva tänavatelt. Nurrukese elu algus polnud kerge; seetõttu ta on veel natuke arglik. Sellest hoolimata, nääpsuke kassipiiga on juba hakanud Inimest uurima, nii salaja kui ka täiesti avalikult. Järjest sagedamini võib näha Sefiiri Inimesele vastu jooksmas ja suurte silmadega otsa vaatamas, otsekui küsides: “Kahejalge olend, kes sa selline oled? Räägi mulle endast!” Arvame et on ainult aja küsimus kui nurruke astub ka meie Paikooli.

Sefiir on õrnaloomuline, graatsilise välimusega kiisuneiu kelle hell hingeke vajab poputamist ja hellitamist. Armastuse ja hoolitsuse toel areneks ta kindlasti toredaks kodukassiks. Palume vaid kannatlikkust et tänavalt tulnud nurruke saaks omas tempos areneda.

Sefiir on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvaakodus ootab uut kodu alates 16.04.2023.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega aühendust emailil info@kassideturvakodu.ee