Pood
0

Kasside Turvakodu

KALLI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

KAUNITAR KALLI SOOVIB LEIDA OMA KODUKEST!

“Õhtuti tänavatel luusides vaatasin ikka majade valgustatud aknaid ja õhkasin. Nende akende taga tundus nii hubane ja soe… Ja kui mõnel aknal istus veel tähtsa näoga puhevil kodukass, siis läks meel eriti kibedaks. Miks ühedel kiisudel on ja teistel ei ole? Mina olen ju ka ilus ja kohev, oskan kõiki asju mida kodukassilt oodatakse – paisid küsida, nurru lüüa… Ei, ma tean, tänavakassi kohta on mul isegi hirmsasti vedanud – seal aiamaal kus elasime saime süüa ja kasvuhoones peavarju. Aga ikkagi… Miks Kallil päris oma kodu ei ole? Seda küsisin Kuult ja tähtedelt kui kasvuhoone poole tagasi lontsisin…”

Turvakodu lisab: Kalli on pärit ühelt Järvamaa aiamaalt kus elas koos rühma teiste kassidega. Aiamaal kasvatas ta üles ka oma lapsukesed. Head inimesed andsid nurrikutele süüa ning kasvuhoones peavarju, seega Kallil on kogemus kokkupuutest kahejalgsetega juba olemas.

Turvakodus on Kalli veel pisut arglik, kuid paisid võtab vastu suure heameelega ning ilmselgelt naudib inimese lähedust. Kalli pojad on juba kodu leidnud, nüüd igatseb nurrik-neiu üht pehmet pesa ka endale. Meie arvates Kallil on väga head eeldused kodukassi ametiks. Oleme veendunud et Inimese armastuse paistel ta puhkeks õitsele nagu lilleke kasvuhoones.

Kalli on siidpehme kasuka, õrna hinge ja romantilise südamega kiisuneiu kes unistab Oma Inimesest ja Päriskodust. Teiste kasside olemasolu pole probleemiks, nurrik-neiu saab teiste karvapallidega hästi läbi. Palume tulevaselt kodult vaid kannatlikkust et kiisuneiu saaks omas tempos kohaneda.

Kui Kalli Su tähelepanu köitis, tule teda vaatama! Kassike on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 03.02.2023.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee