Pood
0

Kasside Turvakodu

TIMOFEI

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Hei, mina olen Timofei. Mina tahaks ka … armastust aga ei oska küsida. Selletõttu alguses olin väga kuri. Sest ma tegelikult kartsin. Mul ei ole kogemust et Inimest saab täielikult usaldada….

Ma ei oska suuri sõnu teha ega palju rääkida. Sageli tunnen ennast alaväärsena… Kas mind üldse saab armastada? Teised kassid on nii julged ja ilusad. Ei karda inimest, lähevad küsivad paisid… Usuvad et neid ootab ees hea elu kui Kodusse saavad… Ma tahaks ka seda uskuda…”

Turvakodu lisab: me täielikult mõistame Timofeid, sest ilmselt ta on harjunud ootama elult ja inimestelt vaid pettumusi. Tundub et ta on pidanud küünte ja hammastega võitlema iga väikese raasukese eest mis elu talle pillab. Timofei elas koos rühma saatusekaaslastega Peipsi ääres ühe inimese õuel. Kahjuks seal ei olnud kasside heaoluks vajalikke tingimusi. Mõni ime siis et kassike ei tea mismoodi näeb välja Päris Kodu ning Oma Inimese hoolitsus.

Timofei ei oska seda veel ilusti küsida, kuid meie näeme tema hinges suurt igatsust armastuse järele; soovi olla hoitud ja hellitatud, tähele pandud ja väärtustatud. Ning Timofeil on nii palju vastu anda – oma tillukese kassisüdame kogu kiindumus.

Timofei on inimese suhtes väga uudishimulik ning on Turvakodus iga päevaga aina julgemaks muutunud. Oleme veendunud et armastuse ja hoolitsuse toel saaks temast armas kodukiisu. Palume vaid tulevaselt kodult mõistmist ja kannatlikkust et kiisuke saaks omas tempos inim-maailmaga kohaneda. Äkki oled just Sina see kes saaks Timofeile näidata milline on tegelik Oma Inimene ühe kassi jaoks?

Timofei on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 31.07.2022.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee