Pood
0

Kasside Turvakodu

GLORIA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Alguses olin jah natuke särtsakas. Aga ma olen ju silmapaistev kaunitar ning iludustel on lubatud olla tujukas. Mis, kas ma ei või siis natuke turtsuda kui tuju tuleb?

Mina olevat kohanemispuuris mööbeldanud? Puhas liialdus. Andsin lihtsalt teada mida olukorrast arvan. Mis, kas te arvate et ma ei märganud kuidas mulle konservi sisse ussirohtu sokutati?

Üleüldse, miks te mulle minevikku niiväga meelde tuletate? Sellest saadik kui üldruumidesse kolisin ma pole kordagi särtsunud ega mööbeldanud.

Otsustasin kahejalgsetele armu anda ja nad Armageddonist säästa. Kui kenasti palute, astun isegi Paikooli. Aga mitte enne kui õppeasutus on ümber nimetatud Kaunitar Gloria nimeliseks Pai Akadeemiaks.”

Turvakodu lisab: iseteadlik kiisupreili on pärit Peipsi-äärsest kolooniast. Neiuke on elava iseloomuga, uudishimulik ja väga mänguhimuline; teiste kassidega saab hästi läbi. Inimeste suhtes on esialgu veel pelglik, kuid iga päevaga ilmutab nende vastu järjest suuremat huvi.

Oleme veendunud et armastuse ja hoolitsuse toel saaks Gloriast vahva paikiisu kellega kunagi igav ei hakka. Palume vaid mõistmist ja kannatlikkust et tänavalt tulnud kassike saaks omas tempos inim-maailmaga kohaneda. Hästi sobib ka kodu kus mõni “kogenud kodukiisu” ees ootamas; Gloria saaks eeskuju najal õppida.

Kassike on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 31.07.2022. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee