Pood
0

Kasside Turvakodu

AMANDA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Mina, ja tegelen spionaazhiga? Kuidas te midagi sellist mõelda võite? Ah soo, ah soo…. Minu peanupp alati kerkib mõne pesakasti tagant nagu allveelaeva periskoop ja silmad helgivad nagu salakaamera objektiivid… Hea küll, hea küll, olen teolt tabatud!

Tunnistan üles et töötan jah spioonina, salaluureagentuuris TTKUI. Mida see tähendab? Tänavalt Tulnud Kassid Uurivad Inimlooma. Aga tsss! See on klassifitseeritud informatsioon! Kellelegi mitte sõnagi!

Olen agentuuris üks esiluurajatest. Kogun Inimlooma kohta fakte (faktitünn on mul kohe krõbinatünni kõrval), sean faktid ritta (koos krõbinatega) ning faktide põhjal teen järeldusi (krõbinaid mugides sest nii mõte töötab paremini).

Minu ametialase edu saladus? Spioonitöös on peamine terav mõistus ning minul sellest puudust ei ole. Mu pea on tarku mõtteid täis nagu krõbinatünn! Aga projektist mitte sõnagi, eks! See info on super-salajane!”

Turvakodu lisab: Amanda on armas ja naljakas tilluke kassike kes jõudis meie juurde Peipsi äärsest kolooniast. Ta on väga uudishimulik ning tõepoolest uurib inimest suure hoolega nagu väike karvane spioon. Mis meie silmis on väga positiivne sest nurruke kes Inimest uurib astub tavaliselt peagi ka Paikooli.

Amanda on ka mänguhimuline ning saab hästi läbi teiste kassidega. Inimese usaldama õppimiseks vajab veel aega, kuid oleme veendunud et armastuse ja hoolitsuse toel saab temast vahva kodukiisu. Palume tulevaselt pererahvalt vaid kannatlikkust et nurruke saaks omas tempos inim-maailmaga kohaneda. Hästi sobib ka kodu kus mõni “kogenud kodukass” ees ootamas; Amanda saaks eeskuju najal õppida.

Kassike on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 30.08.2022.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee