Pood
0

Kasside Turvakodu

MUUMI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

ÕNNETU MUUMI VAJAB HINGE- JA SÜDAMEHOIDJAT!

Alati on turvakodus hoolealuseid, keda vaadates süda lihtsalt murdub…

Sa näed nende murtud südant ja hinge.

Näed, kui üksi nad hinges on ning kui väga armastuse ja kuuluvustunde järele janunevad.

Üks seesuguseid hoolealuseid on kindlasti meie õnnetu Muumi.

Muumi on Raplamaalt päästetu tänavakass, kes on inimeste suhtes veel ebakindel. Ta ei tea, kas ja kellele võib oma südame avada, et see taaskord ei murduks. Tema on ju tänaval kogenud vaid hirmu, hurjutamist ja eemaletõukamist. “Sa oled tühipaljas tänavakass, kõss, mine ära siit! Ei anna talle süüa, jääbki veel siia elama! Ajage minema see pagana kass,” kostus Muumi kõrvu sageli… Kinniste südamete ja pimedate silmadega inimesed, kes ei näinud, et tegelikkuses vajas ja soovis Muumi üle kõige abi – märkamist, hoolimist ja aitamist. Käpalt käpale tammuv ja hirmunud pilguga Muumi soovis vaid, et keegigi märkaks tema olelusvõitlust tänaval.

Lõpuks TEMA tuligi ja aitas Muumi meie hoole alla.

Elu tänaval on jätnud Muumile jälje, kuid me näeme, kui väga ta sisimas hoolt ja tähelepanu soovib. Ta lihtsalt ei julge veel oma südant avada, sest senised kogemused tänaval on olnud nii hirmsad. Muumi vajab seda ühte ja õiget perekonda, kes ütleks Muumile, et ta ei ole tühipaljas tänavakass… Ta vajab perekonda, kes ütleks iga päev, et ta oli nii tänavakassina kui ka koduse perekiisuna väga-väga oluline! Muumi pidi siia maailma sündima, et oma perele iga päev rõõmu teha, sest tema tulevane pere ei kujutaks oma elu ilma temata enam ette…

Jah, nii me Muumiga unistame. Unistame, et üks pere ütleks Muumile, et just tema on see, keda nad otsivad ja kellega oma elu igaveseks siduda tahavad, sest… Sest pärast Muumiga kohtumist ei ole elu ilma temata elamist väärt!

Muumi on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 20.09.2021.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee