Pood
0

Kasside Turvakodu

SÄRTSU

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

SÄRTSU – KAUNITAR OMA PERE OOTEL!

“Ei, ma ei ole keravälk ega seinakontakt, kust särtsu saab. Olen lihtsalt üks särtsaka kasuka ja malbe iseloomuga kassike. Noh, hea küll, alguses susisesin natuke – oli jah elektri lühiühenduse moodi. Aga kui oled kogu varasema elu ellujäämise eest võidelnud… Tänavakassidele on susisemine enesekaitse, püüdke aru saada!

Sellest saadik kui mind Turvakodusse toodi olen täielikult suunda muutnud: võtan paikursusi, et saada eluktseliseks kodukiisuks. Ning kuna mul on rohkesti särtsu omast käest võtta, valisin kõrvalerialaks elektri. Kvalifikatsioonipaberitele tuleks siis: “kodukiisu-elektrimontöör”. Aitaksin tulevases kodus seinakontakte parandada! Ah et kuidas? Noh, ma teeksin katkistele elektriseadmetele nurruteraapiat…

Oi, ma oleksin peaaegu unustanud ennast kiita. Tänu elukogemusele kassikoloonias on mul super head suhtlemisoskused. Teiste kassidega saan läbi nagu sulavõi ja hapukoor. Andke mulle aega ning ma õpin neid oskusi kasutama ka inimeste peal! Praegu juba õpin paikursustel ning ossa, kuidas inimesed mind kiidavad… Ma pidavat olema loomulik talent! Vau, milline kiitus!”

Turvakodu lisab: särtsu täis nurruke on pärit Sillamäe kolooniast, kuid areneb iga päevaga: otsib kontakti, usaldab inimesi üha enam ning näitab nende suhtes suurt uudishimu. Nurrik saab ülihästi läbi teiste kassidega; nende olemasolu tulevases kodus pole takistuseks. Arvame, et on ainult aja küsimus mil meie elavaloomuline hoolealune areneb vahvaks seltsivaks kodukiisuks, sest esimesed paitused on juba meilt vastu võetud.

Kui Särtsu Sinu tähelepanu köitis, tule teda vaatama! Kassike on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee.