Pood
0

Kasside Turvakodu

LATTE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

TÕELINE ELLUJÄÄJA LATTE OTSIB PÄRISKODU!

Latte on üks nendest kassidest, kellele otsa vaadates süda valust kokku tõmbub – tema hinges on nii palju kurbust ja valu, kogu tänavaelu lootusetus ja masendus on kirjutatud ta silmadesse. Kui Latte meie juurde saabus tundus, et ta on juba kõigele käpaga löönud. Ning kes saaks teda süüdistada? Lattel pole kunagi olnud kodu ning meie juurde saabus ta raskesti haigena…

Esimest korda märgati kassikest Ida-Virumaa tänavatel 2020. aasta alguses. Siis oli tema kasukas veel ilus ja kohev. Mõni kuu hiljem oli aga Latte nagu ümber vahetatud: ta nägi välja vilets ja räämas; selgus, et ta oli haigestunud tõsisesse viirusesse. Õnneks kohalikud elanikud võtsid meiega ühendust ning Latte elu päästeti viimasel hetkel.

Turvakodus Latte õppis just elu nautima, astus paikursustele, nautis silitusi ning võttis esimesed mängudki üles. Nüüd oli ju kõik hästi – turvaline peavari, täis toidukausid ja mõnusad mänguasjad. Aga siis… Järsku muutus Latte nukraks ja ei tulnud paitusi nautima ega mänge mängima. Loomakliinikus diagnoositi Lattel viiruslik kõhukelmepõletik, mis enamasti lõppeb kassidel surmaga. Meid tabas šokk ja ängistus. Pärast poolt aastat ravi loomakliinikus väljus aga Latte haigusest võitjana ning me võime uhkusega öelda, et Latte on tõeline ellujääja.

Tema rasketel katsumustel ja ellujäämisel peab olema põhjus. Meie usume, et see tähendab, et Lattele on siin elus üks tore ja armas päriskodu, kus ta saab veel pikki aastaid elada ja nautida seda, mis seni pole osaks saanud – oma perekonda ja tingimusteta armastust.

Latte on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 12.02.2021. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust aadressil info@kassideturvakodu.ee.

Vaata videot Lattes siit