Pood
0

Kasside Turvakodu

LATTE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Latte on üks nendest kassidest kellele otsa vaadates süda valust kokku tõmbub – tema hinges on nii palju kurbust ja valu, kogu tänavaelu lootusetus ja masendus on kirjutatud ta silmadesse. Kui Latte meie juurde saabus tundus et ta on juba kõigele käpaga löönud. Ning kes saaks teda süüdistada? Lattel pole kunagi olnud kodu ning meie juurde saabus ta raskesti haigena.

Esimest korda märgati kassikest Ida-Virumaa tänavatel umbes aasta tagasi, siis oli tema kasukas veel ilus ja kohev. Mõni kuu hiljem aga Latte oli nagu ümber vahetatud: ta nägi välja vilets ja räämas; selgus et ta oli haigestunud viirusesse. Õnneks kohalikud elanikud võtsid meiega ühendust ning Latte elu päästeti viimasel hetkel.

Tänaseks on kiisuke viirusest täielikult tervenenud. Tema hing aga vajab veel aega paranemiseks. Latte õnneks ei kuulunud nende hulka keda oleks tulistatud või happega üle kallatud – kuid elamine elu prügimäele visatud olendina võib hinge jätta samasugused haavad.

Õnneks Turvakodus nurrukese elutahe on hakanud tagasi tulema. Latte on esialgu veel arglik, kuid juba julgeb inimese nähes ringi liikuda: see on suureks sammuks taolise kassi arengus. Armastus ja kannatlikkus on äraproovitud retsept mis aitab Latte-taolistel karmist elust räsitud kassidel oma kestast välja tulla ning areneda enesekindlaks kodukiisuks. Meie näeme oma kristallkuulis üht tulevast pehmikut ja südamekassi, ilusat ja armast nurrikut kes väärib ainult parimaid asju elus.

Oma kodus läheks Lattel inimese usaldama õppimine kindlasti kiiremini. Äkki oled just Sina see kes tahaks hoida tema käppa teekonnal õnnelikuks kodukiisuks? Kassike vajaks rahulikku ja hella kodu. Kui peres on lapsi peaksid need olema vanemas vanuses.

Latte on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 12.02.2021. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.

Vaata videot Lattes siit