Pood
0

Kasside Turvakodu

BIRKSU

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus
5 KUUD PUURIS ELANUD BIRKSU VAJAB HÄDASTI KODU! 💔🙏
Sul on aastaid olnud soe ja hubane kodu.
Te olete teinud kõike koos – koos ajalehti lugenud, koos pliidi alla tuld teinud ja isegi koos aknal linde liikumas uudistanud.
Ühel päeval Sa aga märkad, et Su südameinimene on muutunud. Varasemalt samas tempos tehtud sammud on nüüd jäänud lühemaks. Ajalehed jäävad lugemata, tuli pliidi alla tegemata ning lindude vaatlemisest on saanud Sinu isiklik lõbu.
Ühel päeval avastad, et Sinu südameinimest ei olegi enam…
Toas on võõrad näod, keegi räägib midagi pöördumatust haigusest, haiglast, keegi lausub sõnad “koju ei saa ta enam kunagi tagasi” ning murelikud näod vaatavad Sinu poole.
Su süda tõmbub valust krampi, sest selliseid pilke pole Sa kunagi näinud – Sa mõistad, et midagi on nüüdsest täiesti teisiti.
Sa oled kaotanud inimese, kes on olnud terve Sinu senise elu Sinu maailm ja ühes sellega kaotad oma tuttava kodu… Need seinad, need paikäed, mis tundusid kunagi väga turvalised – neid ei ole enam.
Ja Su süda puruneb hetkega tuhandeks killuks.
Väikene Birksu saabus meie hoole alla pärast seda, kui tema omanik pöördumatu haiguse tõttu haiglasse sattus. Endine kodukiisu on turvakodusse jõudmisest pehmelt öeldes šokis – ta on stressis ning talle ei meeldi üldse teised kassid. Ja me ei pane seda talle üldse pahaks, see on tema kaitserefleks olukorras, mis on tema jaoks niivõrd uudne ja ootamatu. Ta kardab, ta tunneb end üksi ning ta süda on murtud. Ta on ju alati olnud oma inimese ainus silmatera, kuid nüüd jagab tähelepanu 60 teise kassiga.
Tema pisike süda vajab KOHE päästmist! Me soovime, et ta saaks taas tunda, et kuigi tema südamesõpra enam temaga ei ole, on talle siin elus veel üks tõeline sõber ette nähtud. Väike Birksu vajab hädasti rahulikku päriskodu, kus koduvahetusest taastuda ja taas elust rõõmu tundma hakata. Oodatud on ka hoiukodu pakkumised, sest oluline on, et Birksu saaks taas kodusesse keskkonda ning ei peaks pikalt stressirohkes kassitoas puuris istuma. 😞
📍Kui Sina saaksid Birksut aidata ja talle (hoiu)kodu pakkuda, siis palun kirjuta meile aadressile info@kassideturvakodu.ee

Birksu on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab ta uut kodu alates 17.02.2021.