Pood
0

Kasside Turvakodu

AURA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Ma niisama korraks astun siit toast läbi et suletutiga mängida ja aknal linde vaadata ja…  Aga oi, oi, mis see küll olla võiks? Paikäsi! Keegi on Paikäe maha unustanud! Ei, vist ei ole unustanud, käe küljes on ka üks Kahejalgne Olend. Hmm… Paid on head, senised kogemused on olnud positiivsed… Müksan õige peaga, siis tavaliselt hakkab paimootor tööle. Oi, oi, hakkaski tööle! Mmm… Nurr… Siitpoolt ka… ja sealtpoolt… Ära kõrva tagant sügamist unusta! Teine kõrv ka, vohh, nii just peab! Paikäsi, tööta hoolega, tööta hoolega! Nurr… nurr… nurr…”

Ja nõnda läheb alati kui Aura ja Paikäsi kohtuvad: kiisuke sätib ennast mugavamalt käe ette, valmistudes pikemaks pairalliks. Kui aga Paikäsi – või ehk hoopis selle küljes olev Inimene teatab et peab nüüd natuke ka koduseid töid tegema, näiteks koristama, siis Aurakene vaatab suurte silmadega mis ütlevad: “Kuidas siis nii?” ja “Nojah eks ma siis ootan kuni sa oma igava mõttetu tegevuse oled lõpetanud ja hakkad jälle midagi kasulikku tegema nagu näiteks paned paimootori uuesti käima.”

Kuid Aura muidugi ei pahanda kui peab ootama, sest ta on loomu poolest sõbralik, õrn ja malbe. Nurruke on pärit Kohila kassikolooniast ja meile tundub et on olnud kodukass, kuid kindlalt ei oska me seda öelda. Aura saab hästi läbi ka teiste kassidega.

Aura on veel natuke uje ega julge veel eriti sageli ise kontakti algatada, aga kui kahejalgne initsiatiivi haarab ning koos Paikäega tema juurde läheb, siis unustab kassike arglikkuse ning hüppab sumdi! paimerre. Meie arvates on Aural kõik eeldused saada tip-top kvalifitseeritud kodukiisuks, palume talle vaid kohanemiseks piisavalt aega anda.

Aura on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Uut kodu ootab alates 22.09.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee