Pood
0

Kasside Turvakodu

ESTER

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

VÄIKENE ESTER LOODAB, ET TEMALE ON KA SIIN ELUS OMA KODUKE!

Nääpsuke Ester elas mitu aastat Sillamäe tänavatel sõdur-kassina, võideldes oma eksitentsi eest ning püüdes üle kavaldada kõiki neid asjaolusid mis halastamatu teerullina võivad kodutu looma elu iga hetk puruks muljuda. Need kes Esterit tunnevad teavad et ta on erakordselt arukas ja kaval kass.

Läks kaua enne kui Ester hakkas usaldama üht inimest kes teda toitis ja  aidata soovis. Sellel isikul lubas kiisutüdruk ennast ka paitada, otsis tema seltsi ja nühkis vastu sääri. Koostöös toitjaga püüti kassike kinni ja toodi Turvakodu hoole alla.

Arusaadavalt Ester esialgu arvas et tegemist on reetmisega, eriti kuna kassi päästmine sisaldab ajutist puurisistumist. Ka praegu on kassitüdruk veel segaduses ega tea mida arvata.

Kuid meie loodame väga et Ester saab aru vabatahtlike headest kavatsustest ning hakkab kahejalgseid usaldama. Praegune tagasilöök on ootuspärane ning oleme veendunud et Esteri esialgne ühe hoolitseja usaldamine laieneb aja jooksul ka teistele inimestele.

Nääpsuke Eser on väga liigutav kiisutüdruk. Oma toitjat usaldades demonstreeris ta et tegelikult ei taha olla umbusaldav kass-sõdur – ta tahab Inimese headust, hoolitsust, armastust. Ehk saad just Sina Esterile näidata mis tunne on elada soojas ja hubases kodus, vabana hirmudest ja muredest?

Nagu kõigi tänavalt tulnud kasside puhul palume arvesse võtta et kiisutüdruk vajab inim-maailmaga harjumiseks aega ning kõige parem on tal lasta seda teha oma tempos.

Ester on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 29.11. 2020. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee