Pood
0

Kasside Turvakodu

MEISI – 16.04.2021

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Tutvustame järjekordset paikursuste õpilast: koheva halli kasukaga, toreda valge maniskiga  ja valgete sokkidega sarmikat  Meisit. Iseloomu poolest kuulub Meisi muhedate kasside alaliiki.

Paikoolis on Meisi pilt autahvlil. Miks? Suure arengu tõttu mille Kohtla-Järve kolooniast pärit kiisuke on läbi teinud. Alguses võis Meisist kassitoas näha ainult vudivaid käpakesi. Kiiresti-kiiresti käis nurruke toidukausi juures krõbinaid kugistamas, liivakastis asju ajamas ning vupsas siis tagasi pesakasti. Meisi oli küll elanud suures kasside rühmas tänaval, kuid Turvakodu olud olid tema jaoks uued ja pelutavad.

Kuid tasapisi hakkas ta aru saama et liigikaaslased Turvakodus on samasugused nagu olid tema sõbrad koloonias ning ka kahejalgsed ei ole nii koledad kui alguses paistsid. Retked toidukausi juurde muutusid järjest pikemaks ning nüüd kõnnib Meisi juba julgelt ringi, uurib ja avastab.

Esimene pai tänavalt tulnud kassile on alati suur verstapost; kui aus olla, me teeme kujuteldavatesse Excel tabelitesse linnukesi kui uued paid lisanduvad. Meisi on meie rõõmuks nüüdseks aktsepteerinud nii palju paisid et oleme saanud tabeli minema visata ega pea enam arvet. Ta ei ole veel “diplomiga paikass” kuid on kindlasti teel sinnapoole.

Meisi sobib nii pere ainsaks pesamunaks kui kaaslaseks teistele kassidele: ta saab teiste nurrikutega hästi läbi. Kassitüdruk on tänaval näguripäevi näinud ega ole kunagi kogenud Oma Inimese hellust ja hoolitsust. Äkki oled just Sina see kes tahaks seda kogemust Meisile pakkuda?

Meisi on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 26.10.2020. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.