Pood
0

Kasside Turvakodu

MUSTIINE

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

MUSTIINE

“Mustiine, miks sul nii suured silmad on?” küsis üks teine Turvakodu asukas kassitüdrukult. “Kuidas miks?”imestas Mustiine. “Ikka selleks et ma paremini näeksin!” “Vaeseke, kas sul on silmanägemisega probeeme? Ei näe teed krõbinakausi juurde? See on küll jama lugu!”

“Pähh, ma näen krõbinakaussi sama hästi kui Kuud taevas,” solvus Mustiine. “Ma muideks näen siit mängutoast krõbinat köögi teises otsas. Ma hoian silmad pärani lahti et uusi ja huvitavaid asju tähele panna. Noh, et neid rohkem silmade sisse ära mahuks.” “Aa, no mis sa siis kohe ei öelnud! Seda asja kutsuvad kahejalgsed uudishimuks! Tahad vist öelda et oled väga uudishimulik kass!” “U-mis? Ma püüan selle uue sõna meelde jätta. Noh, olen vist jah!”

Meie nõustume: Mustiine on ka meie arvates loomu poolest üks väike maailma-avastaja. Ning meie meelest on see hea omadus. Kassitüdruk on pärit Mustvee kolooniast ning seni elanud vaid tänaval. Arusaadavalt inimmaailm näib talle veel võõra ja pelutavana. Kuid loomupärane uudishimu kõige uue suhtes aitab tal inimeste maailma suunas silda ehitada.

Vabatahtlikud on järjest sagedamini tabanud ühe suure ümmarguse silmapaari salaja nende toimetusi-tegevusi jälgimas. Oleme veendunud et küllap peagi astub Mustiine ka Paikursustele – suurest uudishimust muidugi. Mis, enamus tänavalt tulnud kasse on kursuse edukalt lõpetanud, miks ei peaks Mustiine sellega hakkama saama!

Seljas on kassineiul sulnis öötaeva värvi kasukas ning iseloomu poolest on ta väike hea tüdruk. Kui ta Inimesega ära harjub me ei näe ühtki põhjust miks temast ei võiks saada eeskujulik kodukass – eriti kui tulevases elukohas mõni kogenud ”ametivend” ees ootamas. Mustiine palub ainult et talle kodukiisu ametiga harjumiseks piisavalt aega annaks ega seataks liiga konkreetseid tähtaegu.

Kui muhe mustapäine Mustiine Sulle silma hakkas, tule talle külla! Kassike on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.