Pood
0

Kasside Turvakodu

MÜSTIKA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

MÜSTIKA – PEATNE PAIKURSUSLANE OTSIB PÄRISKODU!

Ühel päeval koputas Turvakodu uksele kuri raamatukaupmees. “Asjad copyright’i rikkumisega on üle piiri läinud!” kuulutas ta. “Olete “Mowgli” raamatu lehekülgedelt varastanud panter Bagheera ja teinud temast kolmemõõtmelise klooni! ”

Ukse avanud vabatahtlik ei taibanud algul midagi, kuid siis sai aru  kellest jutt. “Härra, see on kass nimega Müstika. Me ei ole teda kuskilt pihta pannud: leidsime ta uitamas Mustvee tänavatel.”

Kaupmees vabandas ning lubas otsejoones prillipoodi minna. Kuid meie ei solvunud vaid olime pigem meelitatud. Too härra polnud esimene, kes musta siidise kasukaga kaunitari pidas tuntud raamatutegelaseks. Kui aus olla, me ise ka alguses mõtlesime, et…. Noh, segaduse vältimiseks panime talle nimeks Müstika: ideaalne nimi sulni välimuse ja salapärase olekuga kassile.

Ebamaine Müstika on mõnikord ka üpris naljakas.  “Appii-i-i, inimene!” hädaldas ta algul iga kord, kui kahejalgne mööda läks. Kiisuneiu nurr-sõbrad otsustasid ühel päeval temaga rääkida. “Girlfriend, me saame iga kord kreepsu kui sa volksti! lae alla pesakasti otsa kargad. Tule paikursustele, siis näed, et inimloomad ei hammusta!” Müstika jäi mõttesse. “Ei hammusta? Ma ei teadnud ju! Kas… vabu kohti veel on? Ee… ma mõtlen selle üle!”

Meie usume, et Müstika paneb ennast kirja ja lõpetab paikursused. Enamus tänavalt tulnud kasse on sellega hakkama saanud – nad vajavad vaid armastust, kannatlikkust ja mõistmist Inimese poolt. Peale selle, kiisuneiu on ju suur sõber teiste nurrikutega ega taha ilma jääda millestki, mida teised naudivad.

Iseloomult on Müstika hea ja armas. Ta palub endale kodu, kus tema arglikkust pahaks ei pandaks ning lastaks rahulikus tempos kodukiisu ametit õppida. Tore oleks ka, kui mõni “kogenud” kodukass eest ootamas, kellelt eeskuju najal õppida.

Müstika on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 17.05.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.