Pood
0

Kasside Turvakodu

TORMI

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

TORMI JA RÕNNU OTSIVAD ÜHIST KODU JUBA MITU AASTAT! KAS SINA LÕPETAD NENDE OTSINGUD? ❤️

Kui sõnaraamatust otsida tähendust sõnale “ustav”, siis leiame sealt tagant sellised selgitused nagu pühendunud, kiindunud, kindel, truu, usaldatav. Vabalt võiks aga selle pika loetelu asemele kirjutada sõnaraamatusse hoopis “Tormi ja Rõnnu”, sest Tormi ja Rõnnu on lihtsalt kõige ustavamad kassid maailmas.

Nimelt saabusid meie hurmurid Tormi ja Rõnnu turvakodusse vaid mõnepäevase vahega. Meie ei tea, mis salalepped üheskoos sõlmiti, kuid õigepea märkasime, et need kaks tüüpi on täiesti lahutamatud. Kui näeme Rõnnut mõnes pesas, siis võime mürki võtta, et sealsamas lähedal peab olema ka Tormi ning vastupidi. Ei saa olla nii, et üks on ühes toas ja teine teises – see oleks ennekuulmatu. Just niisugust ustavust demonstreerib Tormi oma vahvale sõbrale Rõnnule ja Rõnnu võtab kõik austusavaldused vastu. Koos käiakse söömas, koos mängimas, koos tudumas.

Iseloomult on Tormi vastupidiselt Rõnnule veel arglik. Aga me ju teame, et kõige paremini toimub areng päriskodus oma sõbra eeskujul. Nii loodamegi, et Tormi ja Rõnnu leiavad koos päriskodu, kus Rõnnu saab oma paikursustel õpitud teadmistega ka Tormi paikassiks õpetada. Nad on ju mõlemad täiesti ideaalsed paikasside potentsiaaliga miisud! Küll Rõnnu pailembus ja Tormi ühise inimese paikäe all paikassiks vormib!

Tule lõpeta hurmurite 2,5 aastat kestnud ootus ja paku neile kodu! Meie teeksime seda kohe ja silmagi pilgutamata, kui meie kodud oleks kummist! Nii et kiirusta ja sa ei kahetse! Turvakodu garantii! ☺️

 Kui sooviksid neile kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust e-mailil info@kassideturvakodu.ee