Pood
0

Kasside Turvakodu

VURLE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

PEREKOND HURMURID – GERMAN, HERMAN, MIRJAM JA VURLE – OTSIVAD PÄRISKODUSID! 💛

Tihti tutvustame teile kassiperesid, kelle seas tillukesed kassibeebid ringi tuterdavad. Seekord toome teieni hoopis teistsuguse perekonna – juba täiskasvanud õdedest ja vendadest koosneva Perekond Hurmuri!

Perekond Hurmur koosneb neljast vahvast liikmest – kolmest vennast Germanist, Hermanist ja Vurlest ning õekesest Mirjamist. Nad saabusid meie hoole alla üheskoos Sillamäelt ning nad on endised tänavakassid. Turvakodus sai aga meile kiiresti selgeks, et need kiisud ei püsi pudeliski paigal.  Germanist ja Hermanist said kiiresti turvakodu juhtivad jõud, kes igat tagaajamismängu ja pallikeste veeretamist alustasid. Pikakoivaline Mirjam võiks modellimaailmas ära teha isegi õdedele Hadididele ning Vurle on kindlasti turvakodu kasside jaoks üks parim seltsiline, kelle kaisus tududa.

Selle vahva perekonna tunneb turvakodus kohe ära, sest neid kõiki iseloomustavad väga pikad jalad ning kiitsakad ja peened kehad. Meie ei tea, kas nad on siia toodud Kreekast või ongi meil Sillamäel kasvamas oma isiklik kõrbekasside koloonia.  Ilmselt on neil lihtsalt väga modellilikud geenid ning nende saledaid kehajooni kadestavad kõik turvakodu volüümikamad isendid.

Meie vahvad hurmurid käivad agaralt paikursustel ning kuigi nad veel paikursuste lõpudiplomit pole kätte saanud, on see vaid aja küsimus, millal nemadki paituste lõksu langevad. Praegu tundub, et just Mirjam on see, kes poistele pähe teeb ja esimesena paikäe otsa langeb. Aga elame-näeme! Võib-olla oled hoopis Sina see, kes neist kellelegi päriskodu kingib ning selle uhke esimese pai teha saab!

Mirjam, German, Herman ja Vurle on ideaalsed kassid perre, kus juba nurrumootor ees ootamas, kes omale sõpra soovib. Neist neljast vahvamaid kaaslasi teistele nurrumootoritele lihtsalt pole!

Tule kassikestele turvakodusse külla ja kingi neile päris oma kodu!

Kodupakkumisi ootavad nad aadressile info@kassideturvakodu.ee

Kassikesed on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Uut kodu ootab Vurle alates 25.06.2020.