Pood
0

Kasside Turvakodu

KÄROL

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

KÄROL

Ütleme otse: Kärol pole just säravaim kaunitar Turvakodus, välimuse poolest jääb pigem tuhkatriinude kanti. Kuid mis jääb puudu välimuses, teeb nurrik tasa oma armsuse ja liigutavusega.

Üleüldse raske on sellest tillukesest orvukesest mööda minna ilma tugeva soovita ta otsekohe endale koju viia – pehmete patjade peale, poputada-hellitada. Kassi-tirtsule oleks vaja Emme või Issi tüüpi Oma Inimest: vanuselt on ta küll täiskasvanu, kuid olemuselt siiani väike lapsuke ning tõenäoliselt jääbki selliseks.

Nurruke on pärit Kohtla-Järve tänavatelt. Kuid näib et eelmises elus ta on olnud kodukass, sest usaldab inimesi, on väga sõbralik ja paimaias. Siiski kassitüdruk soovib et inimene võtaks kontaktiloomisel initsiatiivi, tuleks tema juurde ja looks silmside. Kärol ehk ei taha olla pealetükkiv – või kardab hoopis pettumust ja südamevalu kui tema lähenemiskatsed tagasi lükatakse. Eks ole sama lugu ka inimmaailmas – kõik igatsevad armastust ja tähelepanu kuid teevad näo et teised ei lähe neile üldse korda.

Igatahes omalt poolt soovitame et kui Kärolile külla tulete, võtke initsiatiiv enda kätte. Minge ise tema juurde, siis näete kui paimaias ja suhtlemisaldis on see tilluke kassike. Varuge aega paimaratoniks ning  mängusessiooniks!

Kärol väga ihaldab inimese hoolt ja armastust ning päriskodus temast saaks kindlasti nunnu ja hästi käituv  “diivanikass”. Kärol on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 02.08.2020.Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.