Pood
0

Kasside Turvakodu

RÕNNU

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

MEHINE MÕMMIKKASS RÕNNU OTSIB PÄRIS OMA KODU!

Ooo, kassifännid, võtke sappa! Tänasest müüme turvakodusse pileteid, sest meie hoole alla on jõudnud üks järjekorde mütakas mõmmikkass. Saage tuttavaks, see on meie imearmas hallivalge Rõnnu!

Rõnnu on endine tänavakass, kes aastaid pidi ise hakkama saama tänavatel. Head inimesed hakkasid teda toitma ja tema eest hoolitsema ning nii ta lõpuks turvakodu hoole alla jõudiski. Esialgu on Rõnnu veel tagasihoidliku iseloomuga, sest tema ei suuda üldse uskuda kuhu ta sattunud on.

“Kas tõesti on siin nii pehmed pesad?” mõtleb Rõnnu ja kepsleb pesast pesasse. Esialgu ei julgenud Rõnnu pesas magada ning enamasti pikutas hoopis paljal põrandal. “Ma olen ju Rõnnu. Põline tänavakass, kes ei ole väärt pehmeid pesasid… Ei hakka siin teiste puhtaid pesasid oma tolmuse kasukaga rikkuma,” mõtles Rõnnu alalhoidlikult. Kuid ta siis ei teadnud veel, et turvakodus on tema kasukas juba säravvalgeks muutunud, silmadesse tekkinud kelmikas kuma ning temagi on väärt päris oma kodu nagu iga teine kass. Vaikselt naudib Rõnnu pakutavaid hüvesid – limpsab maitsvat konservi, mängib hiirekestega ning tema liivakasti kombed on lausa laitmatud!

Kui Sina tahaksid olla see, kes teeb Rõnnule maailma kõige suurema kingituse ning näitab talle PÄRISELT, et temagi on oma kodu väärt, siis võta meiega ühendust aadressil info@kassideturvakodu.ee

Rõnnu on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 12.05.2020.