Pood
0

Kasside Turvakodu

PÄÄSUKE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

PÄÄSUKE – KAUNIS KASSIPOISS PÄRIS OMA KODU OOTEL!

Kui Pääsuke hoiukodus transpordipuurist välja astus, siis tema suured ehmunud silmad ütlesid kõik. “Appi, kus ma olen? Kes ma olen? Mis ma olen? Kas tulnukad röövisid mind ära ja viisid oma taldriku peale?”

Turvakodu inimesed rahustasid: “Ära pabista Pääsuke, keegi ei ole sind röövinud. Sillamäe tänavatelt hoopis toodi sind sooja tuppa. Ning mis puutub taldrikusse siis see on täiesti ohutu. Selle peal on sinule mõeldud konserv.”

Pääsuke rahunes natuke ja hakkas konservi matsutama. Vabatahtlikud aga pilgutasid üksteisele silma: “Mh-mh, meie juurde on taas maabunud tulevane mõmmik-kass.”

Muhe mõmmik Pääsuke  (need ümarad rohelised silmad, see kohev hall kasukas!)  on ka iseloomu poolest hea, mahe ja tagasihoidlik. Sillamäe kolooniast pärit noormees saab väga hästi läbi teiste kassidega. Inimestega harjumiseks vajab endastmõistetavalt veel aega, kuid suur uudishimu on juba olemas: Pääsuke jälgib salaja kogu aeg kahejalgsete igapäevaseid toimetusi hoiukodus.

Kuna Pääsuke teisi kasse usaldab, siis talle sobiks kodu kus mõni sõbralik nurrumootor (või mitu) juba ees ootamas. “Kogenud” kodukasside eeskuju oleks Pääsukesele suureks abiks teel kodukiisu ametisse. Samuti oleks vaja kannatlikku  ja mõistvat Oma Inimest, kes annaks talle piisavalt aega uue rolliga harjumiseks ega seaks sellele tähtaega. Nendel tingimustel me ei näe ühtegi põhjust miks Pääsukesest ei võiks  saada väga  muhe mõmm-nurr-paikass, tulevase kodu uhkus.

Pääsuke asub praegu hoiukodus, ta on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Uut kodu ootab alates 08.05.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.