Pood
0

Kasside Turvakodu

MAALI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

ÕNNETU MAALIKE VAJAB HÄDASTI PÄRIS OMA KODUKEST…

Maali saabus turvakodu hoole alla pärast seda, kui ta Tallinnast Mustamäelt ühest kontorihoonest leiti. Oli selge, et väga rahuliku ja sõbraliku iseloomuga Maali oli kunagi olnud kodukass, kuid millegipärast oli ta nüüd tänavale sattunud. Lootsime, et keegi otsib Maalikest taga, kuid õigepea sai meile hoopis selgeks, et Maali elu on olnud kurvem ja kirjum, kui me oskasime karta…

Õigepea selgus, et väike Maali oli tänaval saanud haavli tabamuse. Röntgenis oli täpselt näha, et haavel asus Maalikese tagakehas sellises kohas, mis tekitab talle tugevat valu ning raskendab Maali kõndimist. Kes teab, kui kaua pidi Maali tänaval sellise valuga elama. Rääkimata sellest, kuidas mõjub organismile kehas olev võõrkeha.

Nüüd on meie väike päntajalg turvakodus ja ootab, millal saavad tema kannatused läbi ning ta pärjatakse päris oma koduga. Väike Maalike väärib nii väga päris oma kodukest ning turvakodu pole tema jaoks üldse mugav koht. Tema on rahulik kassike, kes tahaks lihtsalt diivani peal tukkuda, vahepeal natuke konservi nosida ning seejärel omaniku kaissu kerra kerida. Turvakodus on see aga võimatu ning nii peab Maali piirduma vaid inimese järel käimise ja paituste lunimisega.

Maali on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 10.05.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust aadressil info@kassideturvakodu.ee