Pood
0

Kasside Turvakodu

RAGNAR

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

OMANIKU SURMA TÕTTU KODUTUKS JÄÄNUD RAGNAR OOTAB TEIST VÕIMALUST…

Iga inimene, kes on silma vaadanud armastatud neljajalgsele pereliikmele, teab et sealt vaatab vastu samasugune hing nagu inimese oma. Hing, kes ei oska rääkida, autot juhtida, nutitelefoni kasutada – kuid  kelle olemuses  on samad olulised asjad, mis inimese omas.

Vajadus armastuse ja läheduse, turvalisuse ja kodu järele. Ning kui need asjad ühel päeval ära võetakse on valu neljajalgse olendi südames sama suur kui inimese oma. Talumatu ängistus, hiigelsuur must auk igal hommikul kui silmad lahti teed.

Just sellise kaotusvalu käes vaevleb praegu Ragnar. Tema Oma Inimene lahkus üle Vikerkaaresilla ja väike kassike jäi abitult järele vaatama. Ragnar oli hellalt kaitstud ja hoitud ning äkitselt oli ta täiesti üksi kogu maailmas. Kiisukese südamevalu on nii suur, et ta ei tea, mida sellega pihta hakata. Et vähegi leevendust saada, poeb Ragnar iga ettejuhtuva inimese kaissu, surub ennast külje vastu, palub paisid.

Kuid kõik see on ainult ajutine valuvaigisti. Ainus, mis võiks Ragnari katkirebitud hinge terveks ravida, on see kui ta leiaks uue Oma Inimese. Ragnarist saaks otsekohe suurepärane kodukass, sest ta igatseb väga inimese lähedust ning tahaks aina sülle ronida ja paisid lunida. Kui Sulle meeldiks “memmekas” õrnahingeline kassike, kes Oma Inimese põllepaelte küljes ripub, siis Ragnar on just õige nurrik Sinu jaoks.

Kui Ragnari lugu Sulle hinge läks, palun tule teda vaatama. Nurruke  ootab väga-väga uut kaitsjat ja hoidjat, kellele päriseks kaissu pugeda. Turvakodu lisab, et leebe loomuga Ragnarile sobiks kõige paremini rahulik vaikne kodu.

Ragnar on kastreeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 05.03.2020. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.