Pood
0

Kasside Turvakodu

HARRY – 27.03.2020

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Oh, häda! Vaid mõned päevad on jõudnud Kurrexi hertsog Harry turvakodus olla, kui juba on lahti rullunud suur draama. Ilma vabatahtlikega läbirääkimata on Kurrexi hertsog Harry otsustanud turvakodust välja astuda- juba täna, kohe praegu, nüüd!

Turvakodu kuningriigi tabloidid on oma kaamerad ja diktofonid valmis pannud, et kiiresti hertsogilt kommentaari saada. Juba on hakanud ilmuma esimesed artiklid pealkirjadega: “Kas Kurrexi hertsog sõi pahaks läinud kala ja läks hulluks?” ning “Kurrexi hertsog Harry – kuningliku pere kannataja või tulihingeline mässaja?”. Küll oletatakse, et Harry pea on segi ajanud vastaspuuris istuv punapäine kassipiiga Meghan, küll arvatakse, et põhjus peitub tülis kassipoiss Gustaviga, keda Harryga tihti segi aetakse ning lausa kaksikvennaks peetakse. Kuid kus peitub tõde?

“Vabandage, teie kõrgeausus Kurrexi hertsog, kas vastab tõele, et teie soovite turvakodust välja astuda?” küsis Kassielu24 reporter.

“Kurrnjäuh, nii võib öelda küll,” ütles Harry uhkelt.

“Mis see turvakodu kassikuningriigi jaoks tähendab?” küsis hämmeldunud reporter.

“Kuulge, turvakodus on neid kuninglikke suid väga palju, kes oma konservikausikest ootavad. Ma arvan, et üks kuninglik kõrgeausus võiks lõpuks ometi ka oma kodus pehmetel patjadel saada magada,” leidis Harry.

“Kas teie otsus on seotud kuidagi Meghaniga, kes teiega samal päeval turvakodusse saabus? Kas teil oli see juba varem plaanitud?” küsis reporter.

“Meghan? Kes see Meghan on?” küsis Harry ning tema silmadest lendas südameid. “Ma ei tea Meghanist midagi. Mina tahan lihtsalt koju minna. Mul ei ole vaja seda suurt turvakodu teenindavat personali. Ma tahan vaid ühte teenijat – päris oma inimest!” ütles Harry meelekindlalt ning jäi unistama. Rohkem kommentaare reporteritel Harrylt saada ei õnnestunud.

Mis meil turvakodus muud üle jääb, kui Briti kuninganna kombel Harryga nõustuda ning kassipoiss oma elu peale lasta. Seetõttu otsimegi Harryle armastavat päriskodu, kus oma iseseisvat elu alustada tõelise kuningakassina.

Harry ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee

Harry on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 17.01.20.