Pood
0

Kasside Turvakodu

KEIU

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

HALBADEST TINGIMUSTEST PÄÄSTETUD KEIU OTSIB PÄRISKODU!

Kui keegi kahejalgne olend ronib Mount Everesti tippu sellest kirjutatakse ajalehtede esikülgedel. Aga kui  pimedas külmas kuuris üles kasvanud kassike LASEB ENDALE SÖÖGI AJAL PAI TEHA, sellest millegipärast vaikitakse.

Meie siin sellest aru ei saa. Rasketest oludest tulnud kassi puhul Inimesele söögi ajal antud pailuba on kangelastegu, mille kohta tuleks meedias fanfaari puhuda! Kus on kõik paparazzod? Kas nad aru ei saa, milline eneseületamine ja areng see on taolise väikese kassi jaoks? Noh, jälitagu edasi oma filmistaare ja sporditähti. Meie saame aru ja kiidame ja hüüame väikesele Keiule hurraa.

Väikesele Keiule, kelle elu algus möödus lagunevas pimedas rämpsu täis kuuris koos üheksa teise saatusekaaslasega. Tahame ka öelda, et ei kritiseeri vaid täname inimest, kes üheksat hinge seal toitis. Ta ise elas viletsates oludes ning aitas kasse heade kavatsustega, vastavalt oma võimalustele. Viimaks jäi toitja ise haigeks ja sattus haiglasse. Õnneks leiti kassid õigel ajal ja toimetati Turvakodu hoole alla.

Praegu aga vaatame tulevikku ja oleme tõeliselt uhked Keiu üle, kes on teinud tohutuid edusamme, algul hoiukodus ja nüüd Turvakodus. Keiu ise ootab suure õhinaga, mis elul talle pakkuda on. Meie hoolealune on uudishimulik, elava loomuga kassitüdruk, kes uurib kõiki külastajaid, mängib nendega ja, nagu öeldud, laseb endale juba söögi ajal pai teha. Imetleme Keiut sellepärast et ta hoolimata mineviku kogemustest suudab alati keskenduda positiivsele, püüdes tänasest päevast päikesekiiri ja rõõmustades ka vähimate asjade üle.

Keiu ise sõtkub iga päev käpakestega, et Päriskodu kiiremini enda suunas sikutada. Kodu, mis on valge ja soe ja puhas ning kus on alati piisavalt süüa.  Ja muidugi kuhjaga armastust. Arvame, et Keiule sobiks rahulik ja vaikne kodu, kus ta saaks endale sobivas tempos Oma Inimesega kohaneda.

Keiu on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee