Pood
0

Kasside Turvakodu

BONZO – 23.12.2019

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

 

SILMAD KINNI, KASSISÕBRAD! BONZO RÖÖVIB KODU LEIDMISEKS SÜDAMEID!

“Oh jumal, oh jumal, oh jumal… Enam ei saa ju turvakodus üldse käiagi!”

“Ei, ma ei või! Turvakodus viibimine on ju täitsa lootusetu.”

“Issand, ma olen vist arumunud…”

“Oeeehhh…”

Just selliseid katkendlikke lauseid vabatahtlikud viimased päevad räägivadki, sest meie hoole alla on jõudnud Bonzo, kes on pehmelt öeldes hurmavalt hullutav! No missugune manisk! Missugune kasukas! Ja VAU, milline iseloom! Meil lihtsalt pole sõnu! Meie oleme küll nii võlutud, et need vähesed, kes meist suudavad veel rääkida, ülistavad Bonzot taevani ja ülejäänud 99% vabatahtlikest lihtsalt vaikivad ja vaatavad armastava pilguga ühte kohta – Bonzot! Meie südamed on lihtsalt varastatud!

Ah, mis me siin ikka kiitleme! Tule parem ise Bonzot vaatama ja saad sekundiga aru, millest me räägime! No see hurmav kassipoiss on lihtsalt nii sõbralik, julge, paimaias, hurmav, seikluslik, kokkuhoidev… Oeh, see nimekiri on lõputu, sest Bonzo tundub lihtsalt täiuslik! Tahaks lihtsalt Bonzo kaissu haarata ja teda igavesest ajast igavese ajani kallistada!

Tule Bonzot vaatama ja veendu Sinagi selles, et Bonzo on hurmav! Mine tea, ehk oled just SINA see õnnelik, kes endale kiisu jackpoti võidab ja Bonzole päriskodu saab pakkuda!

Bonzo ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee

Bonzo on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 07.12.2019. Leitud Harjumaal Assakult.