Pood
0

Kasside Turvakodu

GUSTAV

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

GUSTAV TAHAKS OLLA SINU KÜLGE KLEEBITUD – KAS VÕIB?

Turvakodu vabatahtlike elu on viimasel ajal nii keeruliseks tehtud. Iga nurga peal ootab meid suur lõks! Kuhu ka ei astuks, jälle oleme lõksus! Ah, et mis lõksus? No meil on ju nii palju armsaid nurrumootoreid, et püüa sa turvakodus midagi teha – ei saa! Koguaeg on vaja ühe nunnupalli juurest teise juurde joosta!

Kassipoiss Sõbrast, kes meie südameid röövib, me täna hommikul juba rääkisime, kuid teine suur vabatahtlike lõks on meie armas Gustav! Ooo appi, ooo appi, kas on üldse olemas veel kaisukamat kassi kui Gustav? Palun, aita vabatahtlikke – vii Gustav päriskoju, et me saaksime taas oma igapäevaste tegevustega jätkata!

Ah, et milline see vahva Gustav on siis? Ooeeehhh, sõnadest jääb ju puudu! Gustav on ühe ümara näoga ja pontsaka kerega suur kaisukass, kelle kehas on nii suur süda, et me siiani mõistatame, kuidas see tema sisse küll ära mahub. Kui Gustav inimeste paitusi ei saa, siis ootab Gustav süüa. Armastus käib ju kõhu kaudu ning Gustav toitu armastab. Kui ta on terve kausitäie krõbinaid sisse vehitud, siis algab Gustavil üks suur krõbinakooma. No tõesti, kui te näeksite mismoodi Gustav kõik neli käppa taeva poole magab, siis te mõistaksite, et seda kassi ei häiri mitte miski.

Aga mis me siin ikka jutustame. Tule Gustavile külla ja vaata ise, milline nunnupall meie juures kodu ootab! Ja kui Sa ta veel endale saad – oi, me oleme Su peale siis kadedad! 🥰

Gustav ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee

Gustav on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodusse jõudis Kohtla-Järve varjupaigast ja ootab uut kodu alates 30.10.2019.