Pood
0

Kasside Turvakodu

MAMMAMIA – 27.09.2019

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Tillukene Mammamia saabus meie hoole alla novembrikuus ning vaid ööpäev hiljem üllatas meid 6 tillukese kassibeebiga. Väiksed kassilapsed rõõmustasid meid kogu jõuluootuse aja, kuniks uue aasta algul päriskodudesse minema hakkasid. Nüüd on see tillukest kasvu vapper kassipiiga omakorda koduootel ning näitab kõigile, kuidas ühes tillukeses kehas võib olla väga suurelt särav vapper hing!

Turvakodusse saabudes on kindel, et üks tervitajatest on tilluke mustvalge Mammamia. Ta on nii õrn ja hell, kuid ometi nii armsalt paimaias ja lähedust otsiv. Mammamia annab alati vaikselt märku, et igatseb Su tähelepanu – sirutab end pikaks ning hakkab hellalt käpakesi sõtkuma. See kõik on vihje sellele, kui väga ta paitusi ja lähedust ootab.

Pisike Mammamia igatseb viimaks ometi kuhugi kuuluda – päris oma perekonda, olla oma pere täisväärtuslik liige. Ta lubab Sind iga päev nurruga üles põristada, hommikuti uksel Sind ära saata ning õhtuti esimesena Sind koju tervitada. Vastutasuks soovib ta vaid armastust, mis ei kustuks iialgi.

Kirjuta Mammamiale aadressile info@kassideturvakodu.ee

Mammamia on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Uut kodu ootab alates 17.10.2018.