Pood
0

Kasside Turvakodu

SEMU – 26.06.2019

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Sõbrapäeval, kui kõik maailma armunud maagilist päeva tähistasid, vuras üks meie vabatahtlikest ühte väiksesse asulasse. Õues sadas lumeräitsakaid, kuid vabatahtliku südames oli põnev ärevus: “Huvitav, milline ta on? Kas ta on sõbralik ja saame kiiresti sõpradeks või tuleb tema südame võitmiseks vaeva näha?”

Mõttelõnga katkestas asula silt ning vabatahtlik pööras esimese kortermaja hoovi. Siin ta pidigi olema – 3 aastat majade vahel hulkunud kassipoiss. “Ilmselt on ta ärevil ja läbielatu tõttu umbusklik. Ikkagi nii kaua tänaval elanud,” jõudis vabatahtlik mõelda, kui korteriuks avanes ning koridorist jalutas vastu oma uue elu lävepakul seisev kassike… Kõik mõtted said järsku vabatahtliku peas otsa, sest hurmav ühe kõrvaga triibik oli armunooled vabatahtliku suunas lendu lasknud. Kassipoiss siblis vabatahtliku jalge ümber, puksis peaga paikätt ning vaatas suurte silmadega otsa, mis justkui küsisid, mis vabatahtlikul talle varuks on. Semu ronis vabatahtlikult transpordipuuri ning sõit Tallinnasse sai alata.

Sõbrapäeval turvakodu hoole alla jõudnud hurmav triibik sai kiiresti endale asjakohase nime, Semu, sest suuremat semu on lihtsalt raske leida! Semu kutsub agaralt inimesi enda juurde, kukub põntsi kõhuli ning ootab, millal kõhupaituste sessioon algab. Paituste ajal sõtkub Semu tänulikult õhku ning nurrub nii, et maa väriseb. Pärast pikki seikluseid loodab Semu, et viimaks ometi leiaks ta ühe hooliva päriskodu, kes peab temast samuti lugu. Tema armastab ju kõiki inimesi – suuri ja väikeseid – peaasi, et ohtralt paitusi kingitakse!

Kui Sina tahaksid Semuga sõbraks saada ja talle päriskodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Semu on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Uut kodu ootab alates 14.02.2019.

Vaata videot Semust siit