Pood
0

Kasside Turvakodu

NURMUR – 29.04.2021

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS KOOS PUNASABAGA!

2019. aasta jaanuaris saabus meie hoole alla üks ülisuur triibuline kassipoiss. Ta oli oma suursugususes nii hurmav, et sai endale kiiresti nimeks Nurmur ehk Nurruv Hurmur.

Esialgu oli Nurmur turvakodus ehmunud ja väga tagasihoidlik, kuid mida rohkem aega möödus, seda rohkem hakkas Nurmurile inimene huvi pakkuma. Nüüd võib seda vahvat kassipoiss kohata juba isuga konservi noolimas, pesas paitusi vastu võtmas ja uudishimuliku pilguga inimest saatmas.

Nurmuril on turvakodus avaldunud ka uhked anded. Tema on üks neist kassidest, kes meie seinal olevat kassiralli jooksuratast kasutab. Võib-olla oligi Nurmur eelmises elus üks väikene gepard, sest tema suursugune ja atleetlik keha viitab küll uhkele kaslasele!

Meie vahva Nurmur saab kenasti läbi ka teiste kassidega, seega kui Sina oled pontsakate triibikute fänn ning igatsed koos oma kassiga endale veel ühte sõpra, siis Nurmur on Sinu jaoks õige!

Tule otsi Nurmur üles ja võida tema süda!
Ootame Sinu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee

Nurmur on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 25.01.2019. Turvakodusse saabus ta ühe kassitädi juurest.