Pood
0

Kasside Turvakodu

SMURF – 24.08.2019

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Kassipoiss Smurf saabus meie hoole alla jaanuarikuiste külmade ajal, kui saime teate Narvas ekslevast kassikesest, kellel ilmnesid tugevad neuroloogilised nähud. Kassipoiss tuikus ning oli ilmselge, et see hell nurrumootor vajab kiiremas korras abi.

Nüüdseks on Smurf juba pool aastat turvakodus viibinud, saanud arstidelt vajalikku abi ning võitnud nii vabatahtlike kui ka külaliste südameid. Sellest hoolimata ei ole veel keegi armsale Smurfile päris oma kodu soovinud pakkuda.

Turvakodus on Smurf üks suur südametemurdja. Tihti avastame Smurfi oma suurte ümarate silmadega inimest vaatamas ning kui silmside saavutatud, tuleb see väike hurmur agaralt paitusi nõudma. Siis tuleb käed “soojaks” teha ning muudkui paitada ja paitada ja paitada! Samas pole see mingi ime, sest Smurfil jäi tänaval nii palju paitusi saamata, et praegu on vaja need kõik tagasi teha!

Kui Smurf püüdis Sinu tähelepanu, siis on suur tõenäosus, et Sina oledki see, keda Smurf pikalt oodanud on. Kirjuta Smurfile ja tule talle külla!

Smurf on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 10.01.2019.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.