Pood
0

Kasside Turvakodu

SENSA – 30.03.2020

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Eelmise aasta alguses saabus turvakodusse hirmunud ja segaduses kassike. Esimese asjana tuli uustulnukale mõelda nimi. Miski tema sees oli nii mõtlik ning rahu tekitav, et tõi meis esile mõnusad mõtted. Kohe torkas pähe nimi Sensa, mis tähendabki ju mõtteid ja õpetust. Ehk on Sensa see, kes ühele perele elus nii mõndagi õpetab?

Turvakodus on Sensa olnud seni nähtamatu. Mitte keegi ei ole Sensale külla tulnud ning mitte keegi pole Sensale veel kirjutanud. See ju ometigi ei tähenda seda, et Sensale pole oma kodu- me arvame, et tema uus pere pole teda lihtsalt veel näinud! Parandame selle vea ning toomegi Sinuni armsa Sensa – õrna, ebamaise, hella ja tagasihoidliku kassitirtsu, kes loodab, et õigepea saabub turvakodusse tema südamesõber. Sõber, kes annab elule mõtte ning hoiab ja hellitab veel pikki aastaid. Tasub märkida, et Sensale meeldivad ka teised kassid, seega poleks tal midagi selle vastu, kui päriskodus ootaks veel ka üks nurrumootoriga sõber!

Kui Sina sooviksid pisikesele Sensale päris oma kodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Sensa on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 05.01.2019. Päästetud Kohtla-Järve varjupaigast.