Pood
0

Kasside Turvakodu

LUMINA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

 

“Tere, mina olen Lumina. Kui sa mind vaatad, küllap saad isegi aru kuidas nime olen saanud. Kasukas on mul lumivalge. Ise olen ka – hing mul helendab ja sädeleb otsekui äsjasadanud lumi.

Ainult keel on mul ebatavaliselt punane. No peaaegu et… lipupunane. Minu arvates sobib see hästi valge kasukaga. Kui keele suust välja ajan ja nina limpsin siis erkpunane värvilaik paistab kohe silma ja aitab mind teiste valgete kasside seast hõlpsasti üles leida. No juhuks kui sa just mind vaatama tulid. Sest sa… tulid ju mind vaatama? Tulid ju? Oi, palun ütle jah! Ei, ma ei ole ebaviisakas! Peab ju natuke isekas olema, kui asi kojusaamisse puutub!

No muidugi keel ei ole kõige olulisem osa minust. See on ainult tähelepanu tõmbamiseks. Hoopis silmad on. Silmad on ju hinge peegel ja need on mul erilised. Kui sa mulle otsa vaatad siis näed milline selge ja arukas pilk mul on. Kui sa minuga räägid, saan kõigest aru. Olen hea kuulaja. Vastan ka, nurrukeeles ja telepaatilisel teel.

Peale selle oskan peitust mängida. See käib nii et mina peidan ennast posti taha ära. Sina pead algul piiluma ühelt poolt. Mina piilun samalt poolt vastu. Nüüd sina pead piiluma teiselt poolt. Mina piilun siis ka teiselt poolt vastu. Noh, kas said reeglitest aru? Võid mulle ka uusi mänge õpetada. Nagu ütlesin, olen väga arukas kass!

Hetkel ma kõige julgem veel ei ole, aga küll ma selles osas ka esirinda jõuan! Ma olen ju väga andekas õpilane. Juba praegu sörgin inimesel sabas, katsun käpaga ja… Paidest mõtlen kogu aja, lihtsalt küsida ei julge veel… Kuid küll Päris Oma Kodus see kõik läheb kiiresti, kõik kassid ütlevad seda!

Aita siis omalt poolt ka! Märka mind, helendava hingega säravvalget kiisukest kes igatseb oma kodu järele!”

Lumina on pärit Saue valla suvilapiirkonnast. Lumina on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 05.10.2017.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.