Pood
0

Kasside Turvakodu

SÜSI – 23.04.2019

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

“Tere, mina olen Süsi. Olen üks nendest kiisudest, kes on kodupakkujate jaoks olnud nähtamatu. Miks küll pole mina valituks osutunud? Kas on minu kasukas liiga tume, et kohe eredalt silma jääda? Või on asi selles, et enamasti soovitakse, et kass “tunneks oma pere ära” ja läheks inimese jalgu hõõruma? Kas nad siis ei tea, et ülijulged kassid nagu Murik hõõruvad end igaühe vastu, kes vaid uksest sisenevad? Mina olen aga teistsugune – ma olen rahulik ja õrna südamega. Mina tahaksin, et Sina tunneksid hoopis minu ära. Et Sa otsiksid just minu turvakodust üles, vahet pole, kas ma tukun kuuma kamina äärel või hoopis magan pesas. Ma soovin, et Sina tuleksid minu juurde, silitaksid mind ning teaksid oma südames, et meie oleme kokku loodud…

Jah, selline on minu suurim unistus. Kahjuks ei ole see veel kunagi täitunud. Ega ma ei teagi, kas külalised minu olemasolust teavad, aga ma loodan, et pärast tänast teavad. Ehk võiksid Sina olla see, kes nüüd turvakodusse tuleb ja just minu üles otsib?

Ootan Sinu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee

Süsi on kiibitud, vaktsineeritud ja saanud ussirohtu ning valmis minema uude koju 🙂 Oma kodu ootab Süsi alates 18.09.2017.