Pood
0

Kasside Turvakodu

NYOTA – 07.08.2018

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Mina olen Nyota, Salapärane Kass. Olen Turvakodu selgeltnägija ja ennustaja. Kõik kassid lasevad minu juures käppa vaadata ja ennustada, millal nad koju saavad. Ennustan ka sabatuti järgi ja mõnikord krõbinakausi pealt.

Olen kuulnud, et inimeste juures vanasti musti kasse peeti halvaks endeks. Võtke teadmiseks, mina ei ole halb enne, mina olen hea enne. Ja kuigi kasukas on mul must, olen tegelikult valge maag. Õpetan kassidele võluvormeleid, mille abil kiiremini koju saab. No näiteks: kuupaistelisel ööl nurru kolm korda köögi aknal, vehi kolm korda sabaga ja hüppa kolm korda laua peale ja maha. Te ei usu mind? Aga kuidas muidu siis näiteks ühel nädalavahetusel said kümme kassi korraga koju? Sellest saadik, kui mina siin tegutsen, kojuminevate kasside arv muudkui suureneb.

Paraku ennustajad ise oma tulevikku ei näe, selline on universumi seadus. Kuid ma tunnen, et olen teiste kasside heaks piisavalt tööd teinud. Nüüd tahaksin ka ise sellist head õnne nautida, mida teistele olen toonud. Olen introvertne ja pisut arglik, nagu kõik erakordsete võimetega olendid ning mul ei ole kerge ennast avada, sest enne Turvakodusse sattumist oli minu elu karm ja vaevaline.

Kuid Sina, Inimene, saad mind aidata. Palun märka mind, väikest Nyotat. Kui Sa mind endale võtad, toon endaga kaasa valge maagia ja hea õnne ning lisaks kingin Sulle oma tillukese kiisusüdame ja selles peituva suure armastuse. Tule peagi, Oma Inimene!

Nyota on Läänemaalt suuremast kolooniast päästetud kass. Inimesega sõbraks saamisega läheb tal veel aega.

Nyota on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 10.04.2017.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee