Pood
0

Kasside Turvakodu

LILIAN

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Meie oleme Roberta ja Lilian! Kas me oleme head sõbrannad, ema ja tütar või hoopiski õed…seda teab vaid jumal taevas:). Me pesitsesime suurema kambaga Tallinna lähistel väikses külakeses, kuniks meid märgati, hooliti ja püüti leida mingi lahendus meie kõigi jaoks. Kellel kuidas vedas – kes sai kohe oma koju, kes hoiukoju, millest kujunes oma kodu. Meie elasime 5 kuud hoiukodus ja siis kolisime ringi turvakoju, kus nüüd ootame pikisilmi seda ühte ja igavest kodukest.

Kuigi olime harjunud elama suures kambas ning näinud palju võõraid kasse, siis hoiukodus olime me väga stressis. Robertake kaotas stressist nii mõnegi kilo, kui ka kauni valge karvakese oma uhkest kaukast. Ilmselt oli see tingitud sellest, et hoiukodus oli üks füürer, kes mingil põhjusel meid vihkas. Igal võimalusel ta sõna otseses mõttes lihtsalt sööstis meile kallale ja kukkus käpaga vehkima ja muudkui urises meie peale ja sülitas veel takkaotsa. Ta on näinud küll ja veel hoiulisi, kuid vihkas ta just meid. Kuigi meil oli täiesti suur eraldi olemine, siis ikka vahel prooviti kõik uksed lahti jätta, et me saaksime kõik üheskoos vabalt olla, aga ei, Matilda nii ei arvanud. Aga eks koos oli ikka lihtsam, enamus ajast olime külg külje kõrval ja püüdsime üksteist hoida ja kaitsta.

Paraku, ei ole me õnnelikumad ka turvakodus. Hirmust oleme üksteist kaotanud…üks meist on kolinud liikumatult puuride otsa ja teine meist on peitnud end kratsipuu pesakesse. Isegi konservi peale ei julge me liikuda. Kuhu on kadunud meie elurõõm ja kas Sina aitaksid selle meil taas leida?

Näita palun meile, et on olemas see kõikvõimas tingimusteta armastus, millest inimesed räägivad. Eks me unistame ikka, et leiaksime ühise kodu, kuid teame, et elu pole loterii ja et see juhtub, on peaaegu võimatu. Me oleme kaks kaunist ja õrna hingega neidu. Lilian on meist ehk pisut vanem ja targem ning nii väga ei pabista, kui mina. Pai laseme me mõlemad teha, kuid hetkel sülekassid ei ole meist veel kumbki. Kuid, kui Sul on aega ja kannatust, siis meil on palju armastust ja õrnust pakkuda, kuid see tuleb välja teenida, nagu kaunite daamide puhul ikka:). Me naudime väga paisid ja silitust, kuid ei julge seda ise veel küsima tulla.

Oleme mõlemad steriliseeritud, kiibitud, saanud parasiiditõrje ning omame ilusat sinist passi, kuid mis kõige tähtsam… me ootame Sind väga!

Kontakt: info@kassideturvakodu.ee