Pood
0

Kasside Turvakodu

NIRK – 18.05.2018

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

JÄÄ HÜVASTI, KALLIS NIRK

Tühjus.
Tühjus ja valu, mida on võimatu sõnadesse panna.
Palgeil voolavad pisarad ning isegi taevas nutab koos meiega.
Meie kallis Nirk on igavesse unne suikunud…

Kolm aastat tagasi päästsime Su Viimsi 50-pealisest kassikolooniast – Sa olid pisike, ehmunud ning väga väeti. Hella hoole ja armastusega poputasime Su kiiresti imeilusaks lumivalgeks kassiks, kuid salakavalad haiguseid ei tahtnud Sind jätta. Sa olid kaotanud oma kuulmise ning nägemist ei suutnud päästa isegi Eesti parimad arstid. Vaikselt võttis Sinu pisikese keha üle võimust ka neerupuudulikkus, mis vaatamata meie püüetele Su liiga kiiresti meie seast viis…

Enam ei ole valu. Enam ei pea võitlema.

Jää hüvasti, pisike…
Kanname Sind igavesti oma südametes.

 

______________________________________________________________________________________

 

PALJU LÄBI ELANUD NIRK VÄÄRIB VIIMAKS ARMASTAVAT KODU!

Nirk on üks meie hoolealustest, kelle päästsime 2015. aastal Viimsi 50-pealisest kassikolooniast. Ta oli parasiitidest puretud, kasukas oli rohkem kui määrdunud ning nii nagu mitmeid teisigi, kimbutasid teda silmaprobleemid.

Nii kui Nirk meie hoole alla saabus, läbis ta põhjalikud terviseprotseduurid. Ta sai vajalikud parasiiditõrjed, ta kiibistati ja kastreeriti ning seejärel tuli tegeleda kõige olulisemaga- Nirgi silmanägemisega. Nirk käis kordi ja kordi Eesti kõige parima silmaarsti dr. Lehtla juures Eesti Maaülikooli Loomakliinikus, kes tegi kõik selleks, et Nirgi silmad taas korda saaksid. Küll prooviti ühtmoodi ja siis teistmoodi. Tänu silmaarstile ei ole Nirgi silmad enam põletavalt valulikud, kuid kahjuks ei olnud võimalik Nirgi nägemist täielikult taastada. Õnneks ei häiri piiratud nägemine Nirki ennast karvavõrdki- tema tahab ikka paisid, teiste kassidega üheskoos päikeselaigus pikutada ning õrna mjäu saatel konservi nuruda. On vaid üks asi, mis Nirki kogu südamest häirib- ta ei ole juba kaks ja pool aastat omale päriskodu leidnud. Teised kiisud muudkui tulevad ja lähevad, kuid tema on endiselt kodutu.

Nirk on pidanud ühe pisikese kassi kohta liiga palju üle elama ning ta väärib hella kohtlemist oma päriskodus. Kas äkki oled Sina see, keda ta nii pikalt otsinud on?

Kirjuta info@kassideturvakodu.ee

Nirk on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud